Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15498 miejsce

Gwizdki w dłoń! Letnie igrzyska olimpijskie tuż-tuż

W dniach 5 – 21 sierpnia w Rio de Janeiro odbędą się XXXI Letnie Igrzyska Olimpijskie. To sportowe wydarzenie nie przejdzie bez echa w Parafii Ewangelickiej w Szczyrku Salmopolu.

 / Fot. ks. Jan Byrt W Parafii Ewangelickiej w Szczyrku ks. Jan Byrt nie próżnuje. Wraz z parafianami (i nie tylko) przygotowuje się do ekumenicznych nabożeństw. Tym razem sierpniowym wydarzeniom sportowym towarzyszy akcja: "Zagwiżdżmy".

W to przedsięwzięcie zaangażował się między innymi Centralny Ośrodek Sportu, Polski Komitet Olimpijski, Ministerstwo Sportu, Burmistrz Wisły, Wojewoda Śląski oraz Tadeusz Gołębiewski. Przygotowali oni małe niespodzianki dla dzieci. Podarowali gwizdki, które za kilka tygodni zostaną ofiarowane podczas spotkań modlitewnych .

Chcemy wówczas modlić się o pokój w Europie i na świecie i za naszą reprezentację na igrzyskach w Brazylii. Zapraszam do naszej parafii na pierwsze nabożeństwo już 7 sierpnia na godz 11.00 - powiedział duchowny.

Kolejni ofiarodawcy mile widziani...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Znaleźli sposób "Rosyjscy sportowcy mogą zacząć masowo zmieniać obywatelstwo - powiedziała Jelena Isinbajewa w odniesieniu do zakazu występu Rosjan na zbliżających się igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro"

http://www.sport.pl/rio2016/1,130063,20440984,rio-2016-isinbajewa-rosyjscy-sportowcy-moga-zmienic-obywatelstwo.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzieje się, dzieje. A co z rosyjską ekipą? trochę się skomplikowało.
Akcja gwizdko wa świetna!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.