Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27785 miejsce

HAAG SURF – nowe boxy surfingowe na rynku

  • Źródło: Artykuł sponsorowany
  • Data dodania: 2010-08-10 16:54

Boxy dachowe HAAG SURF to specjalna seria boxów samochodowych stworzona dla miłośników windsurfingu, kitesurfingu oraz surfingu. Pozwalają one wygodnie i bezpiecznie przewieźć deskę surfingową zamocowaną bezpośrednio na boxie, a pozostały sprzęt i akcesoria w jego wnętrzu.

Boxy dachowe HAAG SURF to specjalna seria boxów samochodowych stworzona dla miłośników windsurfingu, kitesurfingu oraz surfingu. Pozwalają one wygodnie i bezpiecznie przewieźć deskę surfingową zamocowaną bezpośrednio na boxie, a pozostały sprzęt i akcesoria w jego wnętrzu.

Boxy HAAG SURF gwarantują to czego nie są w stanie zaoferować standardowe boxy dachowe dostępne na rynku – uniwersalność, całkowitą swobodę i komfort podróżowania ze sprzętem sportowym przez cały rok. Każdy, kto choć raz zmagał się z koniecznością pomieszczenia rodziny lub przyjaciół oraz dużej ilości sprzętu windsurfingowego w samochodzie osobowym od razu doceni zalety boxów HAAG SURF.

Wszechstronność w standardzie


Boxy HAAG SURF umożliwiają transport deski windsurfingowej na boksie dachowym z wygodnym dostępem do jego wnętrza. Górna pokrywa boxa razem z zamocowaną deską, wspomagana siłownikami gazowymi, otwiera się na cały bok pozwalając na swobodne pakowanie i wypakowywanie sprzętu bez demontażu deski.

Boxy SURF powstały na bazie boxów HAAG Prestige, dzięki czemu zachowują wszystkie zalety nowoczesnego, uniwersalnego boxa dachowego na każdą okazję. Wystarczy zamontować belki transportowe z dołączanego surf-kitu, aby uniwersalny box narciarski zamienić w profesjonalny box do przewozu deski surfingowej.

HAAG – nowy brand w Europie


Boxy HAAG to wciąż nowy produkt na rynku, jednak coraz częściej można spotkać samochody z takim właśnie boxem na drogach i autostradach w Polsce, Niemczech, Holandii oraz innych krajach Eropy Zachodniej i Skandynawii.
Od czerwca br boxy HAAG dostępne są również na rynku litewskim, łotewskim, estońskim oraz ukraińskim.
Wszędzie zdobywają serca klientów niezwykle szeroką ofertą, wyposażeniem, trwałością typową dla zastosowanej technologii laminatowej, a przede wszystkim dostosowaniem do potrzeb Klientów. Boxy HAAG oferowane są w 7 wielkościach,
4 wersjach kolorystycznych w standardzie, w dowolnym kolorze lub z grafiką na zamówienie. Idealnie sprawdzają się w niszach, w których tradycyjne boxy dachowe się nie sprawdzają – dlatego już teraz boxy HAAG występują w wersji
SKI, SURF i GOLF. W najbliższej przyszłości pojawią się kolejne specjalistyczne wersje, tak więc warto śledzić ofertę HAAG na www.thehaag.com


Pełna oferta boxów dachowych HAAG znajduje się na www.thehaag.com oraz na www.boxydachowe-haag.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.