Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28241 miejsce

Hacker Wiśniewski i Mandaryna z nosem Pinokia

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2006-07-23 21:53

Marta Wiśniewska, czyli "Mandaryna" ma teraz do wyboru: albo zgodzi się na spotkania dzieci z Michałem Wiśniewskim, albo... z oficjalnej strony piosenkarki nie zniknie jej zdjęcie z nosem Pinokia. Czy taki warunek postawił jej były mąż?

Mandarynkowy nos

O tym, że ze stroną Mandaryny dzieje się coś dziwnego, pisaliśmy już jakiś czas temu. Teraz niemal wszystko wskazuje na to, że ma ją we władaniu Michał Wiśniewski.

Na oficjalnej stronie piosenkarki znalazło się zdjęcie Mandaryny z... nosem Pinokia. Strona nosi tytuł "Mandaryna kłamie!" Czytamy na niej m.in. "Kiedyś strona >nieszczęśliwej niewolnicy Izaury< męża Michała, teraz? MĘCZENNICY (...) Kiedyś strona zawierała >prawdy< pisane przez nią samą lub Katarzynę K., teraz? PRAWDĘ ..."

Dzieci albo strona

Tajemniczy narrator kontynuuje: "A wszystko to ... bo ON ją kochał a ONA nie potrafiła ustalić w swoim życiu priorytetów... a mogło być tak pięknie! Ta strona zostanie zlikwidowana z dniem kiedy dzieciom zostanie zwrócony ich tata. Kiedy to się stanie? To zależy już tylko i wyłącznie od >mandaryny<".

Zabawa w hackowanie?

Jeszcze kilkanaście dni temu pod adresem www.mandaryna.com, zamiast oficjalnej strony piosenkarki widniało hasło: "Oddajcie dzieciom tatusia". Adres został przekierowany na www.tata.pl, stronę - "pomnik głupoty i nieuczciwości polskiego sądownictwa rodzinnego" w stosunku do ojców.

Tymczasem Michał Wiśniewski wspiera stronę tata.pl także na swojej witrynie, m.in. umieszczając reklamę "ojcowskiego portalu". "Wiśnia" może więc być prawnym właścicielem www.mandaryna.com i teraz... bawi się nią.
Strona mandaryna.com była prężnie promowana przez piosenkarkę. Adresem www został nazwany nawet jej pierwszy album. Teraz oficjalna strona Mandaryny znajduje się pod www.mandaryna.biz, ale prawie nikt o tym nie wie.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

aaaa
  • aaaa
  • 31.08.2006 14:20

wisniewski to głupi H UJ

Komentarz został ukrytyrozwiń
EwEliNkA
  • EwEliNkA
  • 31.08.2006 13:10

Ta sprawa to tylko beznadziejne odbijanie od siebie pileczki. Sledze ta sprawe dosyc dlugo ze zwyklej ciekawosci jej rozwiazania i osobiscie jestem po stronie Marty. Rzeczywiscie Michała nie bylo kiedy jego zona plakala, bo nie wyszedl jej wystep. Michal nie idzie na zadne kompromisy jesli nie bedzie mial z tego jakiejs korzysci. Nic dziwnego ze Marta dosyc miala tego i poprostu bez slowa spakowala siebie i dzieci. Ona jest sama, nie ma drugiej polowki i przede wszystkim stara sie pomoc sobie i dzieciom najlepiej jak umie. A Michal? Ma Anie, w drodze nastepnego dzidziusia i chce jeszcze Xawiera i Fabienne, ktorzy najbardziej na tym cierpia. Po co?? Nie wierze w to zeby Marta nie doposzczala do ojca swoich dzieci. Wtedy nie bylaby matka. Najwyrazniej to on sie troche zapomnial i to on robi z siebie ofirae. Michal po co? Za duzo masz i nie potrafisz tego docenic. Dopiero jak stracisz wszystko bedziesz umial docenic to co masz. Pozdrawiam serdecznie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
MONIKA
  • MONIKA
  • 18.08.2006 14:39

okropny ten rysunek mandaryna taka wcale niejest zdarza się kłamać ale jak
karzdemy michał się napewno myli marta walcz o swoje dziecko powinno mieć matke

Komentarz został ukrytyrozwiń
gosiaczek
  • gosiaczek
  • 14.08.2006 00:53

dajcie spokój to normalnie żałosne przecież będąc z Martą z którą ma 2 dzieci nie potrafił się wykazać ojcem dla tych dzieci to czy tam się sprawdzi jako tata wątpię

Komentarz został ukrytyrozwiń
mandaryna GURĄ...!!!
  • mandaryna GURĄ...!!!
  • 11.08.2006 16:50

Michał Wiśniewski wcale nie jest taki jak sie wielu wydaje niby kocha dzieci, bo sam wiele wycierpiał itd....ale tak w rzeczywistośći to coraz bardziej pokazuje jakim jest draniem MANDARYNA bedzie przezemnie zawsze szanowana ona jest fajna i niewiem dlaczego tak wiele ludzi ja obraza, krytykuje i sami wiecie co jeszcze.....ty ci ktorzy sa po stronie michala to po prostu ,,DUPY WOŁOWE'' ale ja slow uzywam a co tam

Komentarz został ukrytyrozwiń
nowa
  • nowa
  • 11.08.2006 16:47

mandaryna jest wporzadku a michal to ....szkoda nawet pisac przeciez widac juz po kilku dniach kiedy rozstal ise z marta zrobil drugiej dziecko kiedys go lubialam ale on jest do bani ..........nigdy nie sznaowal marty tak jak powinien no czasami w telewizji szanowal....

Komentarz został ukrytyrozwiń
ktoś
  • ktoś
  • 07.08.2006 10:04

mandaryna bendzie sie bardziej opiekowała dziećmi niż ten typek !!!!!! :)
Ja o tysiac razy wole Mandaryne !!!!!!!!!!!!! :) :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
Lenwe Tasartir
  • Lenwe Tasartir
  • 05.08.2006 15:36

Strona nie została zcrackowana, Michał zmienił tylko - jako właściciel domeny - jej delegację. Proszę bardzo, tu mamy dowód:

Registrant:
Wisniewski, Michael
XavierFabienne
Lucka 20/77
Warszawa, MAZ 00845
PL

Domain Name: MANDARYNA.COM

Administrative Contact:
Dworznik, Patryk dwuziu@hakore.com
Sulejkowska
Warszawa, MAZ 04-157
PL
+48-692-732-023

Technical Contact:
Network Solutions, LLC. customerservice@networksolutions.com
13200 Woodland Park Drive
Herndon, VA 20171-3025
US
1-888-642-9675 fax: 571-434-4620

Record expires on 05-Oct-2013.
Record created on 05-Oct-2003.
Database last updated on 5-Aug-2006 08:40:25 EDT.

Domain servers in listed order:

FNS1.SGH.WAW.PL
FNS2.SGH.WAW.PL

Komentarz został ukrytyrozwiń
MONIA
  • MONIA
  • 03.08.2006 18:11

Mandaryna ma miec dzieci