Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9588 miejsce

Hajnówka. Majk Tajson z sąsiedztwa

Małżowina uszna zbudowana jest z chrząstki sprężystej pokrytej skórą, która jest nieprzesuwalna w stosunku do podłoża. 61-letniemu organizatorowi przyjęcia to się udało. Jego kompan z wyszczerbionym uchem uciekał gdzie pieprz rośnie.

 / Fot. WikipediaDo zdarzenia doszło w jednym z domów na terenie Hajnówki. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że podczas zakrapianej alkoholem imprezy doszło do sprzeczki pomiędzy dwoma jej uczestnikami.

Następnie mężczyźni przeszli od słów do rękoczynów, a na koniec gospodarz odgryzł 56-letniemu koledze fragment małżowiny usznej.

Pokrzywdzonemu jednak udało się wyrwać i uciec z mieszkania.

Po całym zdarzeniu 61-latek sam zgłosił się do hajnowskich policjantów i poinformował dyżurnego o tym, że naśladował Mike Tysona w walce z Holyfioldem Evanderem.

To miało być udane spotkanie. Była gorzałka, były toasty. W pewnym momencie doszło do zwarcia. Po lewym w głowę gospodarz znalazł się na krawędzi stołka i nokautu.

 / Fot. WikipediaZłapał głębszy oddech i znajomego chwycił zębami za: obrąbek, odnogę i ogon obrąbka. Grobelkę, odnogę grobelki tylną i przednią. Dół trójkątny, czółenko, jamę i łódkę muszli…

Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Kontuzjowany trafił do szpitala, a Tajson do policyjnego aresztu.

- Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem - powiedziała oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce st. asp. Irena Kuptel.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.