Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

17932 miejsce

HAKA LIVE MUSIC na Brackiej w Warszawie

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2014-07-16 19:07

W dniach 17 lipca - 4 września na Brackiej 20 w Warszawie odbędzie się cykl ośmiu koncertów z pogranicza jazzu, soulu i akustycznego rocka. Zagrają tam m.in. Imagination Quartet, The Big Noise Mama i Jacek Brzeszczyński.

 / Fot. mat. organizatora HAKA LIVE MUSIC to cykl ośmiu autorskich koncertów w HAKA BAR. Rozpoczną się one 17 lipca i potrwają do 4 września.

W tym czasie na ul. Brackiej 20 zagrają zarówno autorskie składy: Imagination Quartet (17.07, jazz & roll), Szymon Łukowski Quartet (31.07, modern jazz), jak i cover bandy OszTy (7.08, acoustic pop), Double Black (14.08, soul, r’n’b) i Jacek Brzeszczyński (21.08, od Armstronga do Stinga). Wystąpią również The Big Noise Mama (24.07 i 28.08), stworzony specjalnie na tę okazję przez Daniela Lechmańskiego (Corruption, Exlibris) i Piotra Rutkowskiego (Corruption, Spirit, Dowidzenia).

Muzycy zagrają rockowe hity w akustycznych aranżach takich zespołów jak m.in. Dio, Faith No More, Tenacious D, Kansas czy Toto. Dzięki uniwersalnemu programowi z pogranicza jazzu, soulu oraz akustycznego popu i rocka, program skierowany jest do wszystkich lubiących zróżnicowane ale ciekawe brzmienia. Cykl zakończy jam session (4.09) z udziałem muzyków, którzy wzięli udział w tegorocznym cyklu.

Pierwszy koncert już w najbliższy czwartek. Tego dnia wystąpi Imagination Quartet, czerpiący inspiracje z muzyki improwizowanej, eksperymentalnej i z klimatów rockowych.Każdy z koncertów rozpoczyna się o godzinie 20.
Wstęp wolny.
Rezerwacje: arnold@hakabar.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.