Facebook Google+ Twitter

Haki i szantaże narzędziem walki politycznej w Twoim Ruchu? Tak twierdzą byli posłowie Palikota

Były poseł Twojego Ruchu, który przeszedł do SLD twierdzi, że ugrupowanie Janusza Palikota zbiera kompromitujące informacje na temat posłów.

 / Fot. By Adrian Grycuk (Own work) [CC-BY-SA-3.0-pl (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en)], via Wikimedia CommonsPoseł Adam Kępiński zwrócił się na początku miesiąca do marszałek Ewy Kopacz w sprawie działań posłów Twojego Ruchu. Zdaniem parlamentarzysty zbierają oni tzw. haki na swoich kolegów, by ich później zdyskredytować.

Kępiński przedstawił dowód tego typu zachowań. Jest nim zapis rozmowy na Facebooku z Maciejem Wydrzyńskim z partii Palikota, w której ostrzega on uciekiniera do SLD, by przygotował rodzinę na ujawnienie kompromitujących faktów.

Informacje o zbieraniu haków i szantażach w Twoim Ruchu potwierdza inny były polityk tej partii Piotr Chmielowski. "W Ruchu Palikota z pewnością zbiera się haki" - mówi cytowany przez Polskie Radio.

Adam Kępiński poprosił Ewę Kopacz o skierowanie sprawy do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. ABW nie otrzymała jeszcze zawiadomienia w tej sprawie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Wow! Ale sensacja! Ja nie mogę... A w której partii jest inaczej?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Coś w tym jest . Pan Piskorski też startuje z listy Twojego Ruchu Palikota .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.