Facebook Google+ Twitter

Halina Kunicka wystąpi w Teatrze Rozrywki Lutnia w Łodzi

W sobotę (14 grudnia) w Teatrze Rozrywki Lutnia odbędzie się koncert Haliny Kunickiej. Urodzona we Lwowie polska piosenkarka zaśpiewa swoje największe przeboje m.in. "Orkiestry dęte", "To były piękne dni" czy "Od nocy do nocy".

 / Fot. mat. organizatoraHalina Kunicka jest jedną z najbardziej lubianych polskich piosenkarek. To niekwestionowana gwiazda polskiej sceny lat 60-tych i 70-tych. Współpracowała z najlepszymi polskimi kompozytorami (Kurylewicz, Derfel, Korcz, Kazanecki), a także najlepszymi autorami (Młynarski, Osiecka, Bryll). Nagrała 14 albumów płytowych, z których trzy osiągnęły status "Złotych Płyt". Halina Kunicka śpiewa bardzo różnorodny repertuar, a w swoim repertuarze ma także klasykę przedwojennego kabaretu, czy rosyjskie romanse. Została odznaczona m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w pracy artystycznej. Oprócz występów w Polsce ma na swoim koncie także koncertowanie w krajach europejskich, w Izraelu, Kanadzie i w Australii. Jej recitale to dla wielu podróż sentymentalna.

O wyjątkowości i niezwykłości Haliny Kunickiej będzie można przekonać się przychodząc 14 grudnia o godz 18 na koncert artystki w Teatrze Rozrywki Lutnia w Łodzi.

Bilety w cenie 50 zł do nabycia: - kasa ul. Piotrkowska 243 Łódź (czynna od pon do sob w godz. 10 – 17), Łukasz Jankowski tel: 505 039 588, Strefa Biletów ul. Piotrkowska 59, Łódź, www.teatrlutnia.pl, www.ebilet.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl, zamówienia grupowe (tel: 605 645 923), kasy regionalne (Tomaszów Maz., Bełchatów, Sieradz, Piotrków Tryb,Pabianice, Łęczyca, Kutno) info pod nr 692 380 038.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.