Facebook Google+ Twitter

Halloween - prawdziwy clubbing w Szczecinie

W Halloween lokale w całej Polsce organizują przeróżne imprezy. W tym roku Szczecin stanął na wysokości zadania i organizuje imprezę na najwyższym poziomie.

Informacja o biletach na stronie zapowiadającej imprezę. / Fot. screenSzczecin wśród innych miast studenckich nie wyróżnia się ilością i jakością imprez. Ostatni dzień października tego roku, może jednak na długo zapaść w pamięć szczecińskim sympatykom klubowego (i nie tylko) grania. 16 lokali - 1 bilet - 10 złotych. Tak w największym skrócie można zachęcić do spędzenia tej nocy w szczecińskich klubach.

Kupując za 10 złotych bilet, można wejść do 16 lokali w mieście. I są to kluby różnego gatunku. Znajdą coś dla siebie fani muzyki techno, czy też rocka bądź bluesa. Bilety rozprowadzane są już od dłuższego czasu w kilku szczecińskich sklepach, a ponadto organizatorzy zadbali, by bilety były sprzedawane na uczelniach przez zaprzyjaźnionych studentów.

W mieście widać plakaty reklamujące wydarzenie, a w lokalnych rozgłośniach reklamowych usłyszeć można spoty reklamowe. Ponadto uruchomiono specjalną stronę internetową imprezy Halloween.

Być może w innych miastach tego typu zabawy są na porządku dziennym, ale w Szczecinie dawno nikt nie wymyślił takiej imprezy, a właściwie to chyba nigdy. Cena jest zdecydowanie zachęcająca. Przeważnie wejście do lokalu w weekend, bądź w przeróżne święta wiąże się z kosztem około 15 złotych. W tę noc za mniejsze pieniądze można odwiedzić kilka klubów z najlepszym graniem i z masą atrakcji.

Wartym zauważenia jest fakt, iż pomysłodawcami i organizatorami szeregu imprez są sami studenci. Nie dość, że dostarczą Szczecinowi ciekawej i nowatorskiej zabawy, to jeszcze zarobią na tym pieniądze. Gratulacje dla organizatorów za kreatywność. Jeżeli wszystko się uda, z pewnością całe miasto będzie czekało na kolejną tego typu zabawę.

Większość lokali rozpoczyna noc o godzinie 21, choć do niektórych można dostać się wcześniej. Jak długo będzie trwała zabawa? Znając szczecińskich klubowiczów, pewnie do samego rana.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

maja
  • maja
  • 26.10.2010 11:28

Gdzie można kupić bilet??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.