Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22071 miejsce

Halloween w Koronie – rzeźbienie w dyni i wesoła wróżka

W ostatnią sobotę października Centrum Korona zaprasza na pełną atrakcji, rodzinną zabawę w konwencji Halloween, która z pewnością skutecznie ożywi weekendowe popołudnie nawet w pochmurny dzień.

„Halloween” to pierwsze jesienne wydarzenie ze znanego i lubianego przez wrocławian cyklu Godziny dla Rodziny.
Podczas kilkugodzinnej zabawy 27. października dzieci nie tylko poznają tradycję tego amerykańskiego święta, ale także będą miały okazję uczestniczyć w licznych aktywnościach plastycznych i ruchowych. W programie przewidziane są m.in. kreatywne warsztaty rzeźbienia w dyni oraz pokazy i nauka magicznych sztuczek. Wspólnie przygotowane dynie halloweenowe będzie można zabrać na pamiątkę do domu. Dzieciom pomogą je przygotować animatorzy z księgarni dziecięcej Pociąg do Bajeczki.
Poza udziałem w warsztatach rzeźbienia w dyni będzie można przyłączyć się także do innych zajęć plastycznych związanych z tematem jesiennego święta. Sobotnia impreza w Koronie to także okazja, by obejrzeć pokaz iluzjonisty oraz spotkać sympatyczną wróżkę, która przygotuje specjalnie dla dzieci i ich rodziców wróżby na wesoło. O zabawy ruchowe przy akompaniamencie muzycznym zadbają profesjonalni instruktorzy z ABC FIT, a portal CzasDzieci.pl, który jest patronem medialnym wydarzenia, zaprosi wszystkich chętnych do udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Dodatkowo na miejscu będzie można poprosić o kolorowy makijaż twarzy. Organizatorzy zachęcają także, aby najmłodsi wybrali się na event w tematycznym przebraniu. Halloweenowy strój na pewno będzie miłym dodatkiem do wspólnej zabawy. Warto także pamiętać, że w dniu wydarzenia specjalne promocje dla klientów Korony przygotowały także sklepy.
Cykl Godziny dla Rodziny to całoroczny program rozrywkowy opracowanego dla dzieci i rodziców z myślą o weekendowych wizytach w galerii Korona. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, zawsze w sobotę, od 12:00 do 15:00. Podczas każdego wydarzenia podbijane są karty lojalnościowe. Zebranie czterech pieczątek uprawnia do wzięcia udziału w konkursie na najlepsze hasło promocyjne całego cyklu. Karty z hasłami i pieczątkami zbierane będą 8 grudnia – podczas ostatniego eventu. Do wygrania są karty podarunkowe Centrum Handlowego Korona o łącznej wartości 500 złotych.
Więcej informacji na stronie: www.centrum-korona.pl
Właściciel i zarządca centrum:
C.H.Wrocław Sp. z o.o., należące do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl.
Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
Zarządca centrum: Apsys Polska Sp. z o.o.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.