Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3024 miejsce

Halloween w rytmach reggae: DUBSKA, SIELSKA, MISTAH LEGO

Halloweenowa zabawa przy gorących jamajskich rytmach do białego rana! DUBSKA, SIELSKA i MISTAH LEGO - bydgoskie zespoły reggae, razem na jednej scenie. To będzie wyjątkowa noc!

BDG Reggae Crew: Dubska Sielska Mistah Lego / Fot. attention please31 października w halloweenowy wieczór w klubie Estrada, po raz pierwszy na jednej scenie zagrają bydgoscy przedstawiciele muzyki reggae. Obok gwiazdy wieczoru, cieszącej się od lat wielką popularnością, grupy DUBSKA, zagrają SIELSKA - zwycięzcy wielu konkursów, m.in. Czwórka Reggae Contest na Ostróda Reggae Festival 2014 oraz MISTAH LEGO - młody, bardzo obiecujący wokalista, który wystąpi z zespołem złożonym m.in. z muzyków Dubska!

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/744948475650881/


Zespół DUBSKA to wizytówka bydgoskiej sceny. Grupa należy do najpopularniejszych zespołów reggae w Polsce. Ma za sobą setki porywających koncertów a ich piosenki można usłyszeć w wielu radiostacjach. Obecnie grupa nagrywa swoją nową płytę, która ukaże się na początku przyszłego roku. Muzycy zapowiadają, że będzie to zupełnie inna płyta niż te, do których fani zdążyli się przyzwyczaić. Producentem nowego albumu jest Olo Mothashipp znany ze współpracy m.in. z Vavamuffin i Mariką.
FB: https://www.facebook.com/dubska.bydgoszcz
YT: Dubska - Banany

SIELSKA to grupa, która wygrała w 2014 roku najważniejszy konkurs muzyki reggae w Polsce, czyli Czwórka Reggae Contest organizowany na Ostróda Reggae Festival. W rezultacie zespół wystąpił na koncercie w radiowej Czwórce oraz zagrał na wielu polskich festiwalach reggae.
FB: https://www.facebook.com/zespolsielska
YT: Sielska - Dobrze

MISTAH LEGO to zespół, którego liderem jest bardzo obiecujący wokalista reggae - Michał „Lego” Legler. W 2012 roku, mając niespełna 23 lata, Lego wyjechał na Jamajkę, gdzie mieszkał i pracował jako wolontariusz, co pomogło mu poznać lepiej kulturę, obyczaje i patois - dialekt, którym posługują się Jamajczycy. Początkiem tego roku grupa Mistah Lego poszerzyła się m.in. o część muzyków zespołu Dubska. Pierwszy koncert w tym składzie miał miejsce w Płocku podczas tegorocznej edycji festiwalu Reggaeland i zakończył się sporym sukcesem oraz drugim miejscem w konkursie Debiuty 2015. Obecnie projekt Mistah Lego jest w trakcie nagrywania debiutanckiego krążka, którego premierę planują na koniec 2015 roku.
FB: https://www.facebook.com/MistahLegoMusicl
YT: Mistah Lego - Welcome


BDG Reggae Crew: Dubska Sielska Mistah Lego / Fot. attention please!BDG REGGAE CREW:
DUBSKA + SIELSKA + MISTAH LEGO + afterparty do rana


KIEDY: 31.10.2015 (sobota), godz: 19:00
GDZIE: Estrada Stagebar - BYDGOSZCZ, ul. Dworcowa 51
BILETY: 30 / 35 zł

Dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/744948475650881/

BILETY DO NABYCIA: na www.ticketpro.pl oraz w sklepach Empik, Media Markt, Saturn.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.