Facebook Google+ Twitter

Halloween. Zdjęcia budzące grozę

Noc z 31 października na 1 listopada, zarówno poprzez słowiańską tradycję Dziadów, amerykańskie Halloween, czy popularną na zachodzie wiarę w Boginię Matkę to czas, gdy granica między naszym światem, a zaświatami zaciera się, zanika...

1 z 5 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Tej nocy wszystko staje się możliwe - magia, czary i spełnienie marzeń. Fot. Ewa Naukowicz-Wójcik
Tej nocy wszystko staje się możliwe - magia, czary i spełnienie marzeń.
Fot. Ewa Naukowicz-Wójcik

Zobacz także:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Cytuję: "słowiańską tradycję Dziadów, amerykańskie Halloween, czy popularną na zachodzie wiarę w Boginię Matkę"
I to jest to, swoisty mix! Nie rozumiem, dlaczego teraz KK zaczyna taka ostrą walkę z tym zjawiskiem? To prawda, że absorbuje ono tysięczne rzesze młodych ludzi, chcących się dobrze bawić, a nie pielęgnować depresyjną smutę...
Raczej należałoby założyć jakiś następny kaganiec prawny... na szerzące się atrakcyjne POGAŃSTWO...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hehe, komżę - za czasów kiedy byłem jeszcze ministrantem, to i ja mam ;] Ja uważam, że Halloween, to trochę takie robienie sobie jaj z duchów i śmierci. Niby to jest fajne, ale mam trochę inne podejście do tego! Tak samo jak 1 listopada - z marszu nachodzi refleksja nad życiem, śmiercią i życiem wiecznym itp. Robi się cholernie smutno i przygnębiająco! Fakt, brakuje nam nie raz na co dzień naszych bliskich - skutki tego też pewnie widać, ale... jeżeli religia, księża nie ciskają nam kitu... to... powinniśmy się cieszyć! Nasi bliscy są już po drugiej stronie! Kiedyś do nich dołączymy! Czekają oni na nas! Życie nie kończy się po fizycznej śmierci! Zmarli dalej żyją i są obecni! Może zmartwychwstanie jest jednak możliwe?! To buduje! Jedno jest pewne, czy się wierzy, czy nie - coś w tym na pewno jest!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Służę jedynie komunijną albą, rozmiar uniwersalny:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wczoraj, w lokalnych mediach słyszałem, że można się przebierać i się bawić, ale przebierajmy się za anioły i postacie "święte" a nie diabły, demony, duchy itp... W takim razie mam pytanie: Ma ktoś pożyczyć sutannę i koloratkę na Halloween a'la "kleryk party"?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co prawda, to prawda. Całe szczęście, że dzisiejszej nocy, ten jedyny raz w roku, ta osoba czuje się szczęśliwa, dowartościowana i podziwiana:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nic dziwnego, że ta osoba na zdjęciu wygląda na taką nieszczęśliwą - przypuszczam, że takimi zębami pewnie fatalnie się gryzie jedzenie i ów ktoś chodzi wiecznie głodny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.