Facebook Google+ Twitter

Halowe Mistrzostwa Warszawy. OKS Olsztyn zwycięzcą VI edycji

W ubiegły weekend (10-11 grudnia) odbył się Turniej Finałowy z serii Halowych Mistrzostw Warszawy 2011. W tegorocznej edycji rywalizują chłopcy urodzeni w 1998 roku.

VI Halowe Mistrzostwa Warszawy - Turniej Finałowy / Fot. K. TrzeciakowskiW ubiegły weekend (10-11 grudnia) odbył się turniej finałowy z serii Halowych Mistrzostw Warszawy 2011. W tegorocznej edycji rywalizują chłopcy urodzeni w 1998 roku.

Organizatorem Halowych Mistrzostw Warszawy są Klub Sportowy Delta Warszawa oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji m.st. Warszawa w Dzielnicy Włochy.

Turniej finałowy był ostatnim etapem tegorocznej edycji Halowych Mistrzostw Warszawy. Impreza ta miała charakter ogólnopolski. Do grona zespołów z naszego kraju dołączyły Karpaty Lwów, które są bliskim współpracownikiem organizatora imprezy. Poza wspomnianą drużyną z Ukrainy, w turnieju wzięły udział: Górnik Zabrze, OKS Olsztyn, KS Piaseczno, Unia Warszawa, Olimpia VI Halowe Mistrzostwa Warszawy - Turniej Finałowy / Fot. K. TrzeciakowskiElbląg, Naki Olsztyn, K.S. Delta Warszawa, Ursus Warszawa, KS Gniezno, Boruta Zgierz, RONA 03 Ełk, Korona Kielce, BKS Lublin, GKS Katowice, Górnik Avans Konin.

Turniej finałowy odbywał się przez cały weekend. Po sobotnich zmaganiach można było przypuszczać, iż najsilniejszymi zespołami w walce o Halowe Mistrzostwo Warszawy będą KS Piaseczno, Unia i Delta Warszawa oraz OKS Olsztyn. Przewidywania okazały się jak najbardziej trafne. W niedzielnych półfinałach zagrały właśnie te cztery ekipy. W pojedynku Unii z Deltą górą byli ci pierwsi, a w drugim meczu OKS okazał się lepszy od Piaseczna. W wielkim finale po zaciętym pojedynku zwycięzcą zostali chłopcy z Olsztyna, którzy pokonali KS Piaseczno 5:2.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.