Facebook Google+ Twitter

ccvccxvcvxcc xdzcc

cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccz

 / Fot. nieznany[ xczvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (47):

Sortuj komentarze:

Szanowny Panie Zdzisławie znam Omara Farisa osobiście, nie jest On członkiem Hamasu. Ma prawo wolności wypowiedzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Ryszardzie - nie stosuje się podobnych praktyk. Proszę wziąć do ręki dowolną gazetę, czy otworzyć dowolną stronę - nie sądzę, by znalazłby Pan taką informację, bo i nie jest czytelnikowi do niczego potrzebna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie bardzo rozumiem, gdzie oczekiwałby Pan informacji o autoryzacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawy materiał. A ja zastanawiam się tylko, czym jest terroryzm. My, Polacy dajemy samym sobie prawo do wynoszenia pod niebiosy bohaterskich żołnierzy Armii Krajowej zabijających hitlerowców i niemal w tym samym momencie przekreślamy członków Hamasu, IRA, ETA czy innych organizacji. Przecież dla przeciętnego niemieckiego żołnierza (a potem i radzieckiego) polski partyzant, żołnierz Podziemnego Państwa Polskiego to był terrorysta i bandyta. Dlaczego zabijanie okupanta wówczas i z naszej, polskiej perspektywy było bohaterstwem i czynem honorowym, a dzisiejsze zabijanie żołnierzy okupujących Irak czy Afganistan (że tylko w tych dwóch krajach się zatrzymam) jest niemoralne i po prostu złe? Dokąd wojna z okupantem jest słuszna a odkąd niesłuszna? Czyja wojna z okupantem jest sprawiedliwa, a czyja niesprawiedliwa. To są pytania, na które na własny użytek ja odpowiedzi znalazłem. Niestey nie są one spójne z dzisiejszą publiczną wykładnią wojny sprawiedliwej. Bo jesli Kali ukraść słonia, to dobrze. A kiedy ktoś Kalemu ukraść słonia, to bardzo źle. Oto - w mojej ocenie - regułka poprawności politycznej. I aż chciałoby się zakrzyknąć jakieś hasło do polskich żołnierzy. Żołnierzy, którzy z karabinami siedzą w obcych krajach niezupełnie jak ci spod Monte Cassino, Tobruku czy Lenino. Szanując własne prawio do wolnosci musimy pamietać, że inni takie samo prawo również posiadają. Nawet, kiedy naszym ministrom i generałom nie zawsze to przypada do gustu....

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 21.10.2009 20:57

Otóż to, spokojnie:)Każdy ma swoją wiedzę i chodzi o to żeby się nią dzielić a nie popisywać. Thadee ja obiawiam się, że wszyscy grają podwójne role:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 21.10.2009 20:53

no dobrze to tak na spokojnie, kto w tym wszystkim jest ofiarą a kto agresorem?

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 21.10.2009 20:42

Marcinie a skąd wiesz co chcę powiedzieć?:) Przepraszam bardzo ale czy to ja stwierdziłem, że jestem ekspertem w tej sprawie czy Ty? Trochę pokory. Dla mnie terroryzm to nie żadna filozofia a zwyczajne tchórzostwo, jeżeli wycelowywany jest w niewinnych cywili. Cały sens tej dyskusji został zgubiony na samym jej wstępie - tak to jest gdy wszyscy chcą być specjalistami a nie chcą rozmawiać - ale to już chyba typowa przypadłość polskiego forum internetowego. Nie oceniam ani Palestyńczyków, ani Hamasu ani Izraela gdyż każda ze stron ma swoje racje w tym konflikcie, a także sporo "za uszami".

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 21.10.2009 14:39

A któż porównuje Kosowo do Palestyny? Ja pisałem tylko o UCK i Hamasie, czyli dwóch pseudo - narodowowyzwoleńczych organizacjach stosujących terroryzm. Panie ekspercie, zapewniam, że analogia Kosowa do Palestyny jest duża - polecam albańską wersję tego problemu :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 20.10.2009 23:27

a to dziwne Albańczyków, Muzułmanów, dziwnym zbiegiem okoliczności Israel popierał! Dlaczego, tego nie wiem. zemsta na prawosławnych Serbach?

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 20.10.2009 23:18

Idą tokiem tej dziwnej "polemiki" dodam tylko (oczywiście nie jako ekspert), że albańska UCK też walczyła tylko o suwerenne państwo w Kosowie, a Stany Zjednoczone im w tym pomogły, oczywiście w trosce o pokój i stabilność na Bałkanach,a co za tym idzie w całej Europie - to też fakty:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.