Facebook Google+ Twitter

Hamburg. Zagadkowy zgon na statku towarowym

W miniony weekend na jednym z zacumowanych statków doszło do kilku osobliwych przypadków zachorowań. W nocy zmarł jeden marynarz, a w niedzielę rano już dwóch następnych skarżyło się na duszności, jak podał "Hamburger Abendblatt".

W sobotni wieczór na duszności skarżyła się pierwsza osoba z załogi statku. Mężczyzna został przewieziony do kliniki i tam w nocy zmarł. W niedzielę rano drugi marynarz zgłosił podobne symptomy, jak nieżyjący już kolega. W krótkim odstępie czasu okazało się, że również trzeci marynarz jest chory. Wówczas lekarze wprowadzili tymczasową kwarantannę.

Początkowo podejrzewano, że przyczyną tych zachorowań jest nieokreślony wirus lub nieszczelna instalacja gazowa. Po dokładnej obdukcji zmarłego okazało się, że pacjent nie był zainfekowany żadną zakaźną chorobą. Miał problemy z sercem i to było przyczyną zgonu. "Przypuszczalnie był to jedynie przypadek, że podobne dolegliwości w tak krótkim czasie po sobie następowały", powiedział rzecznik policji Andreas Schöpflin w wywiadzie dla gazety.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ludzie ci wykonywali jeden rodzaj pracy. Być może byli w tym samym wieku. Jeśli przy tym odżywiali się podobnie to i dolegliwości były jednakowe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Niestety takie sytuacje są nieprzewidywalne. Miejmy nadzieję, że nie wydarzą się zbyt często.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.