Facebook Google+ Twitter

Handlowcy przybliżają nam święta

Nie otrząsnęliśmy się jeszcze z jednego świątecznego weekendu, a mamy kolejny. Tym mocniej zszokowana byłam, gdy zobaczyłam to. Bożonarodzeniowe dekoracje na warszawskim Smyku.

Dekoracje w warszawskiej Arkadii / Fot. Natalia RabińskaWśród znajomych powstawały zakłady na temat tego, kiedy je powieszą. Najwięksi optymiści utrzymywali, że dopiero w grudniu... Niestety, to hura-optymizm. Inni trwali przy tym, że z dekoracjami poczekają do połowy listopada. Nic z tych rzeczy. Dekoracje już wiszą. Podobnie na "samie" niedaleko mojego bloku. I w centrach handlowych. Wystawy roją się od bombek, reniferów i choinek. Skoro tak, pozostaje nam już tylko wyczekiwać czerwonych ciężarówek jadących przez ekrany naszych telewizorów i radia, puszczającego do znudzenia nieśmiertelny Wham!

Przy okazji warto wspomnieć o dekoracjach w Warszawie na tegoroczne Święta, Ich rozwieszanie rozpocznie się w połowie listopada, a rozbłysną pełnym światłem 3 grudnia. Wizualizacje świątecznych iluminacji można obejrzeć na stronach Stołecznego Zarządu Rozbudowy Miasta. Będą kosztować, bagatela, 2,5 miliona złotych.

W sieciach hipermarketów produkty w świątecznych opakowaniach już zastąpiły znicze i chryzantemy. Ale czy naprawdę musimy świętować przez ponad dwa miesiące? Dla spragnionych świątecznych wrażeń link – Świąteczny Korowód.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Z tego co widzę, wizualizacje na stronie SZRM raz działają, a raz nie. Więc gdyby ktoś chciał je obejrzeć, a nie będą działać, tu mam drugi link: http://wyborcza.pl/1,94898,5809523,Jakie_beda_swiateczne_dekoracje_w_Warszawie.html . Enjoy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.