Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5053 miejsce

Hangar 646. Pierwszy park trampolin w Warszawie rusza już w maju

W dawnym hangarze lotniska Gocław już niedługo otworzy się pierwszy w Warszawie park trampolin. Ogromną przestrzeń, o powierzchni 2 700 m2, oprócz trampolin zapełnią ścieżki i plansza akrobatyczna, baseny z gąbkami oraz 12-metrowy najazd dla snowboardzistów.

 / Fot. Materiał prasowyPierwszy park trampolin w Warszawie nazywać się będzie Hangar 646. Powstaje w dawnym hangarze lotniska Gocław przy Wale Miedzeszyńskim. Jego powierzchnia to 2 700 m2.

Jak podkreśla Igor Konefał, manager Hangaru 646: "Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym dobrze będą czuć się zarówno amatorzy mocnych wrażeń, chcący spróbować nowych ewolucji na snowboardzie, wakeboardzie, deskorolce czy bmx’ie, dorośli, dla których przygotowujemy szereg różnorodnych zajęć oraz dzieci, które będą mogły po prostu się wyszaleć skacząc na trampolinach".

 / Fot. Materiał prasowyZ kolei Marcin Konefał, współzałożyciel Hangaru 646 odpowiedzialny za program sportowy miejsca dodaje: "Mamy duże doświadczenie w tworzeniu niepowtarzalnych projektów i brakowało nam miejsca, które łączyłoby czystą rozrywkę ze sportem. Ponad rok szukaliśmy przestrzeni, która spełniłaby nasze wymagania, aż w końcu trafiliśmy na hangar Aeroklubu Warszawskiego, który w latach 50. był częścią nieistniejącego już lotniska Gocław. Przestrzeń robi piorunujące wrażenie, bo nie ma tu żadnych słupów wspierających, a wysokość hali to aż 15 metrów. Tak narodziła się idea Hangaru 646"

Zobacz także: Miss Polski na wózku 2014 polską ambasadorką biegu Wings For Life World Run

 / Fot. Materiał prasowyZa projekt części sportowej odpowiedzialny jest Kuba Dytkowski - czterokrotny mistrz polski w snowboardowych konkurencjach big air, halfpipe i slopestyle oraz wieloletni członek kadry narodowej. "Naszym celem było podzielenie przestrzeni w taki sposób, by zmieścić w niej jak najwięcej możliwości: od boiska do gry w zbijaka na trampolinach, przez pole do gry w koszykówkę, po przeróżne opcje skoków do basenów z gąbkami dla osób o różnym stopniu zaawansowania" - mówi Dytkowski.

 / Fot. Materiał prasowyIdentyfikację wizualną przygotowuje studio Dmowski&Co. znane chociażby z projektów dla Tematu Rzeka czy Plażowej, a wnętrze, utrzymane w industrialnym charakterze, nawiązującym do historii miejsca, przygotowali twórcy jednego z największych serwisów facebookowych poświęconych architekturze - Architektura Wnętrz. Z pewnością wrażenie zrobi ogromny drewniany sufit o powierzchni prawie 2000 m2, pomalowany w całości na biało.

To nie wszystkie atrakcje, jakie twórcy Hangaru 646 szykują dla mieszkańców Warszawy.
Więcej informacji znajdziecie na Facebooku.

Informacja prasowa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.