Facebook Google+ Twitter

HANIA HOŁEK na gali Miss Supranational! Sukces Polki

Hania Hołek na międzynarodowej gali! Piosenki w jej wykonaniu będzie można usłyszeć na finale Miss Supranational w piątek 6 września 2013. Będą to utwory takich artystów jak Rihanna, Caro Emerald, John Newman, Jenifer Lopez, Icona Pop czy C

 / Fot. Paweł BiegunHania Hołek na gali Miss Supranational! Utwory w wykonaniu Polki będzie można usłyszeć 6 września 2013 roku. Impreza będzie pokazana w telewizji w ponad 90 krajach. To jeden z trzech największych obok Miss World i Miss Universe konkursów piękna na świecie. Piąta edycja konkursu rozpoczęła się 17 sierpnia 2013 spotkaniem ponad 90 uczestniczek na zgrupowaniu przygotowującym w Mińsku na Białorusi. Koncert galowy i wybór nowej Miss Supranational 2013 odbędzie się dzisiaj w Pałacu Sportu w Mińsku. Polskę reprezentuje Angelika Ogryzek (Miss Polski 2011).

Hania Hołek została zaproszona do nagrania specjalnych wersji światowych przebojów takich artystów jak: Rihanna, Caro Emerald, John Newman, Jenifer Lopez, Icona Pop czy Capital Cities. Nad utworami pracowała w 2 studiach: Black Kiss Record z producentem Arkiem Koperą, oraz w oraz ADM Production Studio z Adamem Drzewieckim.

To da mnie wielkie wyróżnienie i jednocześnie duże wyzwanie, żeby zmierzyć się z oryginałami doskonale znanych utworów słuchaczom na całym świecie - powiedziała Hania.

Transmisja gali odbędzie się również na żywo na stronie: www.misssupranational.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.