Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12945 miejsce

Hanna Gronkiewicz-Waltz nie jest dobrym prezydentem Warszawy!

Czy mieszkańcy Warszawy są zadowoleni z władz swego miasta? Jak sprawdzić, czy Hanna Gronkiewicz-Waltz jest dobrym prezydentem? Oddaliśmy głos wszystkim warszawiakom. Głos, który się liczy! Wyniki SMSowej sondy wykazały, że Hanna Gronkiewicz-Waltz nie jest dobrym prezydentem!

Czy Hanna Gronkiewicz-Waltz jest dobrym prezydentem Warszawy? / Fot. Ryszard UrychCzy Hanna Gronkiewicz-Waltz będzie ubiegała się o kolejną kadencję na stanowisku prezydenta miasta? Jak jej obecną prezydenturę oceniają mieszkańcy stolicy?

Głosowanie w akcji "Twój głos się liczy" już się zakończyło, trwało do 31 sierpnia 2012 roku. Do tego czasu każdy mógł wyrazić swą opinię. Jeśli był zadowolony z rządów prezydent Gronkiewicz-Waltz, wysyłał SMS na "tak". Jeśli uważał, że nie jest ona dobrym prezydentem Warszawy, wysyłał SMS o treści na "nie". Poniżej widoczne są wyniki głosowania.
Co warszawiacy sądzą o Hannie Gronkiewicz-Waltz. Wideo


Regulamin głosowania SMS akcji Twój głos się liczy"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (54):

Sortuj komentarze:

RYSIEK
 • RYSIEK
 • 12.09.2012 08:56

TO WŁAŚNIE HGW TORPEDOWAŁA BUDOWĘ STADIONU NARODOWEGO w OBECNYM MIEJSCU. JAKI MIAŁA w TYM INTERES ? HGW

Komentarz został ukrytyrozwiń
julian Maciąg
 • julian Maciąg
 • 08.09.2012 12:46

HGW -GRONKOWIEC-jest tylko miłą słodką dzidzsią z uśmiechem idiotki i tylko wierną poddaną tuskowi .Warszawę pozbawia własciwego jej kolorytu i folkloru ,jest antynarodową kosmopolitką

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zygfryd Weiss
 • Zygfryd Weiss
 • 05.09.2012 08:37

a czasem HG-W nie jest też "umoczona" w Amber Gold???

Komentarz został ukrytyrozwiń
oj oj oj
 • oj oj oj
 • 05.09.2012 07:35

Dobrze ze Hanna Gronkiewicz-Walz rzadzi w Warszawie bo w innej sytuacj mielibysmy pewnie z dziesiec pomnikow z Lechem Kaczynskim setki marszow tv trwam itd.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Melanocyt
 • Melanocyt
 • 04.09.2012 23:00

Ta sonda przypomina coroczne sondy pt. "DO Roku". Też wysyłamy smsy, kto ma większe doładowanie ten wygrywa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najszybciej i bardzo dokładnie na polecenie HGW sprząta się teren pod Pałacem po każdej miesięcznicy.Szybko znikają palące się znicze i kwiaty.To najgorszy prezydent,specjalista od KORKÓW.

Komentarz został ukrytyrozwiń
marcin jen
 • marcin jen
 • 30.08.2012 18:53

Historycy pamiętają jak Król Henryk IV z Navarry po nocy św. Bartłomieja powiedział jako hugonot "Paryż jest wart mszy". Otóż również widzę P. HGW komunikującą podczas różnych uroczystości wówczas nasuwa mnie się skojarzenie: "Warszawa jest warta mszy".

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
 • mikołajek
 • 27.08.2012 17:05

Hania Gronkiewicz Waltz może i bufetowa ale za to jaka. To po pierwsze.
A po to drugie to HGW jest bardzo aktywną członkinią quasi religijnego nurtu New Age. Pani Hanna GW ( zbieżność z Gazetą Wyborczą przypadkowa ) była swego czasu podczepiona pod chrześcijański ruch Odnowy w Duchu Świętym. Kilku hierarchów kościoła katolickiego dało się na to nabrać i kilkakrotnie pani bufetowa zasiadała w loży honorowej podczas organizowanego przez ruch Odnowy dorocznego czuwania w Częstochowie zresztą.
Oprócz pani HGW do nurtu New Age ( nurt ten bardzo chętnie odwołuje się do symboliki chrześcijańskiej - dlatego tak łatwo jest dać się nabrać i dlatego też new ageowcy tak umiejętnie przenikają wspólnoty katolickie ) należą takie znakomitości jak między innymi :
Bronisław gajowy Komorowski
Donald Tusk
i wielu, wielu innych farbowanych lisków, olejniczek ......

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dupersztajn Mosze
 • Dupersztajn Mosze
 • 25.08.2012 12:28

Bufetowa na smietnik!

Komentarz został ukrytyrozwiń
aleksander susik
 • aleksander susik
 • 23.08.2012 11:07

miasto oblepione milionami nielegalnych ogłoszeń, na których jest podany nr telefonu sprawcy procederu.zamiast zidentyfikować i obciążyć ogłoszeniodawcę,lepiej trwonić nasze wspólne pieniądze na brygady usuwające ten syf.miliony ton psich gówien walających się po trawnikach i chodnikach,a jakie to miały być torebki na te rarytasy i te paradujące panienki w mundurach straży miejskiej,którym pies mógłby nasrać na but, te nie zareagują,bo one są od spacerowania i plotek o wczorajszych randkach.psy niebezpiecznych ras ganiają luzem po parkach bez kagańców oczywista.totalny rowerowy burdel na chodnikach,ostentacyjne chlanie piwa i palenie papierosów na przystankach,na dziesięć słyszanych na ulicy słów osiem to k....wa, ch...j itp. ryk tłumików samochodowych,sprawiających hałas tylko dla zabawy....to efekt gospodarskiej pracy prezydentowej warszawy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.