Facebook Google+ Twitter

Hanna Gronkiewicz-Waltz nie jest dobrym prezydentem Warszawy!

Czy mieszkańcy Warszawy są zadowoleni z władz swego miasta? Jak sprawdzić, czy Hanna Gronkiewicz-Waltz jest dobrym prezydentem? Oddaliśmy głos wszystkim warszawiakom. Głos, który się liczy! Wyniki SMSowej sondy wykazały, że Hanna Gronkiewicz-Waltz nie jest dobrym prezydentem!

Czy Hanna Gronkiewicz-Waltz jest dobrym prezydentem Warszawy? / Fot. Ryszard UrychCzy Hanna Gronkiewicz-Waltz będzie ubiegała się o kolejną kadencję na stanowisku prezydenta miasta? Jak jej obecną prezydenturę oceniają mieszkańcy stolicy?

Głosowanie w akcji "Twój głos się liczy" już się zakończyło, trwało do 31 sierpnia 2012 roku. Do tego czasu każdy mógł wyrazić swą opinię. Jeśli był zadowolony z rządów prezydent Gronkiewicz-Waltz, wysyłał SMS na "tak". Jeśli uważał, że nie jest ona dobrym prezydentem Warszawy, wysyłał SMS o treści na "nie". Poniżej widoczne są wyniki głosowania.




Co warszawiacy sądzą o Hannie Gronkiewicz-Waltz. Wideo


Regulamin głosowania SMS akcji Twój głos się liczy"

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (54):

Sortuj komentarze:

RYSIEK
  • RYSIEK
  • 12.09.2012 08:56

TO WŁAŚNIE HGW TORPEDOWAŁA BUDOWĘ STADIONU NARODOWEGO w OBECNYM MIEJSCU. JAKI MIAŁA w TYM INTERES ? HGW

Komentarz został ukrytyrozwiń
julian Maciąg
  • julian Maciąg
  • 08.09.2012 12:46

HGW -GRONKOWIEC-jest tylko miłą słodką dzidzsią z uśmiechem idiotki i tylko wierną poddaną tuskowi .Warszawę pozbawia własciwego jej kolorytu i folkloru ,jest antynarodową kosmopolitką

Komentarz został ukrytyrozwiń
Zygfryd Weiss
  • Zygfryd Weiss
  • 05.09.2012 08:37

a czasem HG-W nie jest też "umoczona" w Amber Gold???

Komentarz został ukrytyrozwiń
oj oj oj
  • oj oj oj
  • 05.09.2012 07:35

Dobrze ze Hanna Gronkiewicz-Walz rzadzi w Warszawie bo w innej sytuacj mielibysmy pewnie z dziesiec pomnikow z Lechem Kaczynskim setki marszow tv trwam itd.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Melanocyt
  • Melanocyt
  • 04.09.2012 23:00

Ta sonda przypomina coroczne sondy pt. "DO Roku". Też wysyłamy smsy, kto ma większe doładowanie ten wygrywa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najszybciej i bardzo dokładnie na polecenie HGW sprząta się teren pod Pałacem po każdej miesięcznicy.Szybko znikają palące się znicze i kwiaty.To najgorszy prezydent,specjalista od KORKÓW.

Komentarz został ukrytyrozwiń
marcin jen
  • marcin jen
  • 30.08.2012 18:53

Historycy pamiętają jak Król Henryk IV z Navarry po nocy św. Bartłomieja powiedział jako hugonot "Paryż jest wart mszy". Otóż również widzę P. HGW komunikującą podczas różnych uroczystości wówczas nasuwa mnie się skojarzenie: "Warszawa jest warta mszy".

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
  • mikołajek
  • 27.08.2012 17:05

Hania Gronkiewicz Waltz może i bufetowa ale za to jaka. To po pierwsze.
A po to drugie to HGW jest bardzo aktywną członkinią quasi religijnego nurtu New Age. Pani Hanna GW ( zbieżność z Gazetą Wyborczą przypadkowa ) była swego czasu podczepiona pod chrześcijański ruch Odnowy w Duchu Świętym. Kilku hierarchów kościoła katolickiego dało się na to nabrać i kilkakrotnie pani bufetowa zasiadała w loży honorowej podczas organizowanego przez ruch Odnowy dorocznego czuwania w Częstochowie zresztą.
Oprócz pani HGW do nurtu New Age ( nurt ten bardzo chętnie odwołuje się do symboliki chrześcijańskiej - dlatego tak łatwo jest dać się nabrać i dlatego też new ageowcy tak umiejętnie przenikają wspólnoty katolickie ) należą takie znakomitości jak między innymi :
Bronisław gajowy Komorowski
Donald Tusk
i wielu, wielu innych farbowanych lisków, olejniczek ......

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dupersztajn Mosze
  • Dupersztajn Mosze
  • 25.08.2012 12:28

Bufetowa na smietnik!

Komentarz został ukrytyrozwiń
aleksander susik
  • aleksander susik
  • 23.08.2012 11:07

miasto oblepione milionami nielegalnych ogłoszeń, na których jest podany nr telefonu sprawcy procederu.zamiast zidentyfikować i obciążyć ogłoszeniodawcę,lepiej trwonić nasze wspólne pieniądze na brygady usuwające ten syf.miliony ton psich gówien walających się po trawnikach i chodnikach,a jakie to miały być torebki na te rarytasy i te paradujące panienki w mundurach straży miejskiej,którym pies mógłby nasrać na but, te nie zareagują,bo one są od spacerowania i plotek o wczorajszych randkach.psy niebezpiecznych ras ganiają luzem po parkach bez kagańców oczywista.totalny rowerowy burdel na chodnikach,ostentacyjne chlanie piwa i palenie papierosów na przystankach,na dziesięć słyszanych na ulicy słów osiem to k....wa, ch...j itp. ryk tłumików samochodowych,sprawiających hałas tylko dla zabawy....to efekt gospodarskiej pracy prezydentowej warszawy