Facebook Google+ Twitter

Hanna Gronkiewicz-Waltz: Warszawa jest gotowa na Euro

Warszawa jest gotowa na Euro, jak również na przyjazd setek tysięcy kibiców. -Wstrzymujemy oddech i trzymamy kciuki za naszych piłkarzy - powiedziała na konferencji prasowej prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz.

Prezydent Miasta st. Warszawy - Hanna Gronkiewicz-Waltz i zastępca Jacek Wojciechowicz / Fot. Katarzyna G. Pankowska7 czerwca, w przeddzień pierwszego meczu Polska- Grecja, w Pałacu Kultury i Nauki odbyła się konferencja prasowa związana z przygotowaniami Warszawy do Euro 2012.

Gośćmi konferencji było Dziesięciu Tenorów z Australii, którzy zostali zaproszeni do stolicy, by swym występem uświetnić konferencję oraz oficjalne otwarcie Strefy Kibica.Dziesięciu Tenorów z Australii podczas występu w Centrum Prasowym / Fot. Katarzyna G. Pankowska

Jak stwierdziła podczas konferencji Prezydent Miasta Hanna Gronkiewicz-Waltz, Warszawa jest gotowa na Euro, jak również na przyjazd setek tysięcy kibiców. -Wstrzymujemy oddech i trzymamy kciuki za naszych piłkarzy - dodała.

Codziennie w trakcie trwania mistrzostw w Centrum Prasowym odbywać się będą konferencje prasowe przedstawicieli Miasta, służb miejskich oraz jednostek zaangażowanych w przygotowania stolicy do UEFA EURO 2012.

Uczestnicy konferencji prasowej w PKiN / Fot. Katarzyna G. PankowskaW spotkaniu, w specjalnie utworzonym na czas mistrzostw Centrum Prasowym PKiN, uczestniczyła Prezydent Miasta st. Warszawy Hanna-Gronkiewicz-Waltz i Jacek Wojciechowicz - zastępca prezydenta Warszawy jak również Ewa Gawor - dyrektor Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m. st. Warszawy, Katarzyna Ratajczyk-dyrektor Biura Promocji Miasta, Michał Wrzosek- dyrektor projektu PKP Intercity oraz Andrzej Ilków-dyrektor Lotniska Chopina.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

https://www.facebook.com/eurowiesci Zapraszam Euro Wieści bez tajemnic

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.