Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8400 miejsce

Hanna Gronkiewicz-Waltz znowu "ćwierka". Twitter uratuje prezydent Warszawy?

Hannę Gronkiewicz-Waltz znowu można śledzić na Twitterze, który nie był aktualizowany od... 2010 roku. Prezydent Warszawy jest również ostatnio znacznie aktywniejsza na Facebooku. Czy portale społecznościowe pomogą jej uniknąć odwołania?

Hanna Gronkiewicz-Waltz / Fot. Bartłomiej Ryży/PolskapresseHanna Gronkiewicz-Waltz swoją działalność na Twitterze zakończyła w listopadzie 2010 roku, kiedy to w ostatnim wpisie poinformowała, że w wyborach na prezydenta Warszawy zapewniła sobie reelekcję już w I turze. Jednak w związku ze zbliżającym się referendum i widmem odwołania, 18 lipca znowu zaczęła "ćwierkać".

Prezydent Warszawy napisała do swoich "followersów", że znowu jest z nimi na Twitterze, a "więcej kanałów to lepsza komunikacja". W lipcowych wpisach Hanna Gronkiewicz-Waltz chwali się m.in. nowym pociągiem SKM i drążeniem tunelu metra pod Wisłą. Prezydent Warszawy jest ostatnio bardzo aktywna również na Facebooku, gdzie "lubi" ją ponad 7 tys. osób.

Zdjęcie z profilu na Facebooku Hanny Gronkiewicz-Waltz / Fot. Facebook Hanny Gronkiewicz-WaltzNa facebookowym profilu prezydent Warszawy znajdziemy jej zdjęcia m.in. z rowerowej przejażdżki, spotkań z mieszkańcami i budowy metra. Niektóre fotografie budzą wesołość wśród internautów, np. zdjęcia, na których elegancko ubrana Hanna Gronkiewicz-Waltz ćwiczy na siłowni pod chmurką. Jeden z komentatorów żartuje, że trzeba trenować, aby poruszać się pieszo lub wpław po remontowanej w wielu miejscach stolicy.

Aktywność Hanny Gronkiewicz-Waltz na portalach społecznościowych, zbiegła się w czasie z informacją o zebraniu ponad 232 tys. podpisów za referendum w sprawie odwołania prezydent Warszawy. Czy facebookowe i twitterowe wpisy mogą pomóc pani prezydent w utrzymaniu stanowiska?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Gdyby zmierzyć jaki ,,burdel,, zrobiła w Warszawie nie było by dziury budżetowej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.