Facebook Google+ Twitter

Hanna Gronkiewicz-Waltz zwalnia pracowników. Chce uniknąć referendum?

Hanna Gronkiewicz-Waltz zdecydowała, że odwołuje kolejnych dwóch pracowników: dyrektorów biur kultury i promocji. Czy dzięki takim zabiegom uda jej się uniknąć referendum?

 / Fot. Dealiusz, CC 2.0Marek Kraszewski, szef biura kultury i Katarzyna Ratajczyk, osoba odpowiedzialna za promocję Warszawy, dołączą do Jarosława Kochaniaka, Tomasza Gamdzyka oraz Jarosława Maćkowiaka, którzy już zostali odwołani ze swoich stanowisk.

Wszystko wskazuje na to, że Kraszewski i Ratajczyk stracą pracę ze względu na zbliżające się referendum. Zmiany w ratuszu mają wpłynąć na warszawiaków i oddalić widmo odwołania prezydent miasta.

Mieszkańcom Warszawy nie podoba się m.in. sposób zarządzania stolicą oraz brak dialogu z mieszkańcami. Zmiany personalne mają pokazać, że Platforma reaguje na sygnały, które wysyła społeczeństwo. Właśnie z tego powodu Hanna Gronkiewicz-Waltz wymienia pracowników odpowiedzialnych za "delikatne" dziedziny, m.in. kulturę i promocję.

Dyrektorzy odejdą z pracy w połowie miesiąca. Prezydent miasta już znalazła zastępcę Marka Kraszewskiego. Jak informuje Gazeta.pl, dyrektorem biura kultury prawdopodobnie zostanie Grzegorz Lewandowski, właściciel klubokawiarni Państwo-Miasto.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Nie jestem zacietrzewionym politycznie przeciwnikiem, a i tak postępowanie HGW mi się nie podoba. Przede wszystkim sprzedaż zabytkowej fabryki połączona z wyrzuceniem stamtąd Muzeum Przemysłu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Obiektywne oceny pracy pani prezydent daleko odbiegają od zacietrzewionych politycznych przeciwników.
Mam sporą rodzinę zamieszkująca w Warszawie [ kilku zwolenników PiS] i mówią jak bardzo zmieniła się Warszawa pod jej rządami.
Popełniła kilka błędów wizerunkowych . Zmiana dyrektorów zbyt późna .
Machina referendalna ruszyła . Tylko pytanie kto następny ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.