Facebook Google+ Twitter

"Hans Kloss" i "Wszystkie odloty Cheyenne'a". Zobacz premiery kinowe

16 marca na ekrany kin wchodzą cztery premiery: nowa wersja polskiego hitu "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć", "Wszystkie odloty Cheyenne’a", norweski film "Happy, happy" oraz baśń "Królewna śnieżka".

 / Fot. materiały prasowe"Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć", to nowa odsłona filmowego hitu "Hans Kloss. Stawka większa niż życie". Reżyserem tej części jest Patryk Vega. Film, utrzymany w konwencji współczesnego kina, opowiada o polskim agencie wywiadu o kryptonimie J-23, w którego wciela się Tomasz Kot Kloss wraca, aby wyjaśnić jedną z tajemnic II światowej. Główny bohater wpada na trop skarbu zrabowanego przez nazistów. U boku Tomasz Kota gra Piotr Adamczyk (Hermann Brunner) oraz Marta Żmuda-Trzebiatowska (Eliza), która trafiła po wojnie do radzieckiego gułagu. Kloss chcąc uratować piękną Elizę, może zaryzykować powodzenie swojej misji. Na ekranie można będzie zobaczyć również takich aktorów jak: Emil Karewicz, Stanisław Mikulski, Daniel Olbrychski, Wojciech Mecwaldowski, Grzegorz Kowalczyk, Adam Woronowicz.

 / Fot. materiały prasoweKolejnym długo oczekiwanym filmem są "Wszystkie odloty Cheyenne’a", w reżyserii Paolo Sorrentino. Film przedstawia pięćdziesięcioletniego byłego muzyka rockowego, który mimo swojego wieku, nadal zachowuje się jak nastolatek. Wieść o zmarłym ojcu zmusza Cheyenne'a do powrotu z Europy do USA, gdzie dowiaduje się, że jego ojciec chciał zemścić się na pewnej osobie. Film "Wszystkie odloty Cheyenne’a" otrzymał jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień festiwalu w Cannes. W postać Cheyenne’a, wciela się Sean Penn, który decyzję o zagraniu w filmie podjął w ciągu 24 godzin.

Zobacz także: "Wszystkie odloty Cheyenne’

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.