Facebook Google+ Twitter

Happening na placu Schillera

Tak jak się spodziewaliśmy poniedziałek, 8 marca, był dniem wyjątkowym. Happening przy pasażu Schillera to wydarzenie, o którym będziemy w fundacji długo jeszcze rozmawiać.

Podopieczny fundacji / Fot. Archiwum FundacjiImpreza rozpoczęła się o godz. 16. Nasi wolontariusze rozdawali przechodniom ulotki i informowali o możliwości przekazywania 1 proc. naszych podatków na rzecz wszystkich organizacji pożytku publicznego. Zadbali też o to, by każdy tego dnia mógł otrzymać rzetelne informacje na temat Fundacji „Dom w Łodzi”.

Można było ponadto zobaczyć piękne zdjęcia pokazujące życie naszych podopiecznych. Wystawę pod hasłem „Poznajcie nas” można jeszcze oglądać do 18 marca przed Urzędem Miasta Łodzi.

Podczas happeningu wiele osób udało się namówić do wspólnej „przygody” z wolontariuszami. Ci, którzy nie włączyli się do zabawy z chustą animacyjną niech żałują. Można było skutecznie się przy tym rozgrzać i poprawić sobie nastrój. Uśmiech na twarzy każdego kto spróbował nie dziwił zatem nikogo z naszej fundacyjnej ekipy.

Było przede wszystkim kolorowo i wesoło. Zarówno podopieczni fundacji, jak i wolontariusze naprawdę będą mieli co wspominać.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.