Facebook Google+ Twitter

Happy hour w łódzkich księgarniach

  • Źródło: Dziennik Łódzki
  • Data dodania: 2006-08-17 14:42

W ramach promocji happy hour można kupić w Łodzi piwo, drinki, minuty na solarium i... książki naukowe.

Happy hour to częsta promocja w pubach i klubach. Polega na tym, że przez pierwsze godziny po otwarciu piwo i drinki sprzedawane są taniej. - Większość klientów przychodzi później, a impreza rozkręca się na dobre koło północy. Happy hour jest po to, by zabawa zaczęła się wcześniej - tłumaczy barmanka.

Na "szczęśliwą godzinkę" można też zajrzeć przed południem do solarium.
- Na początku lampy grzeją trochę słabiej, dlatego pierwsza godzina jest tańsza. Promocję wprowadziłem, gdy wydłużałem czas pracy zakładu. Przyciąga klientów - mówi Paweł Adamski, właściciel solarium.

fot. AKPAW podobny sposób reklamuje się... księgarnia naukowa przy ul. Więckowskiego. Przez całe wakacje w środy i soboty o określonych godzinach książki jednego z wydawnictw naukowych można kupić o 25 procent taniej. - Książki naukowe kupują głównie studenci i pracownicy uczelni, więc w wakacje nie sprzedają się najlepiej, a w letnie soboty ruch w księgarni jest bardzo mały. Są osoby, które przychodzą specjalnie w wyznaczonych godzinach, ale tłumów nie ma - mówi Urszula Pietrzak, pracownica księgarni.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.