Facebook Google+ Twitter

Happysad w Palladium

W środę, 24 marca w klubie Palladium, w ramach swojej wiosennej trasy zagra zespół Happysad.

W 2001 roku muzycy ze Skarżyska-Kamiennej, którzy już wcześniej ze sobą współpracowali założyli zespół Happysad. Rok 2004 przyniósł ich debiutancki album "Wszystko jedno", promowany przez utwór "Zanim pójdę", który stał się jednym z największych hitów zespołu.

Kuba Kawalec, wokalista i gitarzysta Happysad. / Fot. Radosław ZawadzkiKariera grupy, która swój styl określa jak zaczęła nabierać rozpędu. Już w 2005 roku ukazuje się druga płyta "Podróże z i pod prąd" uznana przez magazyn "Teraz Rock' za jeden z najlepszych polskich albumów tego roku.

Następny longplay "Nieprzygoda" powstał już w roku 2007 i zajmował wysokie miejsca na listach sprzedaży albumów w Polsce. W roku 2008 Happysad przeszedł pod skrzydła wytwórni Mystic Production. Rok ten przyniósł również pierwsze dvd "Na żywo w STUDIO".

19 października 2009 został wydany ostatni album "Mów mi dobrze" promowany przez single "Mów mi dobrze" i "Taką wodą być". Teledysk do utworu "Mów mi dobrze" promujący ostatnią płytę zespołu:Skład zespołu:
Jakub "Quka" Kawalec – śpiew, gitara, teksty
Łukasz "Pan Latawiec" Cegliński – gitara, śpiew
Artur "Artour" Telka – gitara basowa
Jarosław "Dubin" Dubiński – perkusja
Daniel Pomorski – trąbka

Koncert rozpocznie się o godzinie 19. Bilety kosztują 35 w przedsprzedaży i 40 złotych w dniu koncertu. Supportem będzie grupa Maki i Chłopaki.

Więcej informacji:
http://www.palladium.art.pl/?page=1&id=210

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.