Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8013 miejsce

Harcerski małopolski wypoczynek

Zbliża się wiosenno – letni wypoczynek. Polscy turyści z zagranicy szukają nie tylko ekstra, na najwyższym poziomie miejsca na wypoczynek. Małopolska to przepiękny region na odzyskanie sił, organizacje zielonych szkół itp.

Folder Korzkwi / Fot. Scan Krakowska Komenda Chorągwi Związku Harcerstwa Polskiego nie tylko udostępnia swoje ośrodki szkoleniowo – wypoczynkowe.

Z uwagi, że od wielu lat bliski jest mi taki Ośrodek w Korzkwi k/Krakowa. Placówka ta ma ponad 40 lat. Najpierw tu była placówka PTTK i były organizowane liczne imprezy organizowane między innymi przez b. Wojewódzką Spółdzielnie Mieszkaniową w Krakowie.

Od lat osiemdziesiątych jest we władaniu Krakowskiej Chorągwi ZHP. Znajduje się na polanie u podnóża zabytkowego Zamku jak też w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego. Ważnym elementem jest dobry dojazd autobusem MPK z pętli Krowodrza Górka. www.osrodekwkorzkwi.pl .

Folder Kosarzysk / Fot. Scan Stanica w Kosarzyskach k. Piwnicznej kilka lat temu była dla mnie miejscem wycieczek kiedy realizowałem zadania dla UM Piwniczna. Daje mi to prawo potwierdzić, że cisza, naturalna nie zanieczyszczona przyroda, dobry dojazd tak z Krakowa, N. Sącza czy Piwnicznej oraz dalej z Muszyny czy Krynicy. Zaledwie kilkanaście metrów od granicy ze Słowacją. Polecam stronę www.kosarzyska.zhp.pl .

Folder Piaskach Drużkach / Fot. Scan Jadąc do Kosarzysk możemy zahaczyć o kolejny harcerski Ośrodek w Piaskach Górkach. Placówka ta znajduje się w słynnej miejscowości Czchów przy drodze Brzesko – Nowy Sącz – Piwniczna - Muszyna – Krynica. Tam należy przyjechać i choć przez chwilę po odpoczywać. Polecam stronę www.osrodek-piaski.pl .

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.