Facebook Google+ Twitter

Harcerze... czy jesteście?

Niektórzy myślą, że harcerstwo umarło... tak zaczyna się informacja rozsyłana przez harcerzy. Chcą, poprzez niekonwencjonalny sposób, pokazać innym, że w Polsce są harcerze.

Ów niekonwencjonalny sposób - to opis statusu w popularnym komunikatorze. Organizatorzy akcji proponują, aby 22 maja - w rocznicę powołania pierwszych drużyn harcerskich na ziemiach polskich wszyscy, którzy nie wstydzą się, że są harcerzami, napisali to w swoim opisie komunikatora z którego korzystają. Jednocześnie ma to być sposób na pokazanie innym, że w ich gronie są harcerze i jest ich nawet dużo.Krzyż Harcerski - najważniejsza odznaka na mundurze harcerza. / Fot. Liliana Kosecka

Poprzez popularne "podaj dalej..." harcerze rozsyłają sobie informację o umieszczeniu opisu, aby zdążyć na czas. Do północy już niedaleko.

Jeśli jesteś harcerzem i przyznajesz się do tego, zajrzyj na stronę http://lilijka.com i zdecyduj co będzie widniało 22 maja w twoim opisie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

sylwia teodoroska
  • sylwia teodoroska
  • 03.09.2010 17:34

NIGDY !! nie pozwolę aby harcerstwo umarło to przecież najpiękniejsze co jest w świecie. Jestem od 5 lat i jakoś nie zraziłam się do harcerstwa. Ale ono nie umarło choć powoli mój hufiec ehhh lepiej nie mówić. żeczywiście jakaś plotka poszła. Od razu podaję dalej do 22 :D CZUWAJ I SŁUŻ

Komentarz został ukrytyrozwiń

ja także jakoś żyje...
pozdrawiam druhny i druhowie
czuwaj

Komentarz został ukrytyrozwiń

Posłuchaj Kalutorze Asieńki - rozejrzyj się wokół - harcerzy jest bardzo dużo.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.08.2007 16:46

ani nie umarło ani nie zdechło, drogi Kalutorze :) ja się bynajmniej na drugi świat nie wybieram xD mój hufiec także nie :) rozejrzyj się jedynie wokół to zobaczysz, że harcerzy pełno :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Harcerstwo nie umarło. Ono ... zdechło. Amen.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.