Facebook Google+ Twitter

Harcerze zlecą się na 70. rocznicę Powstania Warszwskiego

To już ostatnie dni, gdy harcerze z całej Polski mogą zgłosić się na Zlot z okazji 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. W dniach 31 lipca - 3 sierpnia nasza stolica zostanie opanowana przez harcerzy.

 / Fot. Materia ZHPTylko do końca czerwca harcerze mogą zgłaszać się na najważniejsze wydarzenie jakim jest Ogólnopolski Zlot Chorągwi Stołecznej ZHP. Zlot organizowany jest z okazji 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego i potrwa od 21 lipca do 3 sierpnia.

Organizatorzy Zlotu przygotowali gry miejskie, happening "Nocna Zmiana Miasta", kino podwórkowe, akcję hashtag oraz mnóstwo innych interesujących propozycji programowych  / Fot. Materia ZHP związanych z poznawaniem ducha stolicy naszego kraju. Na Zlot zapraszane są patrole harcerskie liczące do 5 do 9 osób, które przyjadą do Warszawy z pełnoletnim opiekunem. Szczegóły rekrutacji znajdują się na stronie internetowej organizatora.

Zlot rozpocznie udział stołecznych harcerzy w projekcji filmu „Miasto 44” oraz obchodach na placu Krasińskich. Natomiast Zlot zakończą Warsztaty z Piosenek Powstańczych oraz msza harcerska.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.