Facebook Google+ Twitter

Harrison Ford po raz kolejny zagra Hana Solo [wideo]

Harrison Ford, zapytany, czy istnieje prawdopodobieństwo, że "stary gang" spotka się ponownie w siódmej odsłonie "Star Wars" odpowiedział: - Wygląda na to, że znów będę Hanem Solo (...)

Harrison Ford jako Han Solo. Materiały własne. / Fot. Ewa Naukowicz-WójcikNa 12 kwietnia 2013 roku zapowiadana jest premiera dramatu sportowego "42", historii życia Jackie Robinson, w którym Harrison Ford wcieli się w postać Branch Rickey. W Chicago, podczas związanego z promocją nowej produkcji wywiadu - "Interviewed on the red carpet", Harrison Ford, zapytany przez WGN9 News, czy istnieje prawdopodobieństwo, że "stary gang" spotka się ponownie w siódmej odsłonie "Gwiezdnych wojen", odpowiedział: - Wygląda na to, że znów będę Hanem Solo. Nie podpisałem jeszcze kontraktu, ale to raczej pewne.

Harrison Ford, jako Han Solo, do chwili obecnej, był ostatnim członkiem oryginalnego trio "Star Wars", tworzonego z Lukiem Skywalkerem (Mark Hamill) i Księżniczką Leią (Carrie Fisher), który nie potwierdził chęci powrotu do legendarnej sagi kosmicznej. Teraz, o ile aktorzy nie zmienią zdania, wszystko wskazuje na to, że Harrison Ford, Mark Hamill i Carrie Fisher powrócą do swych ról.

Od stycznia wiadomo, że reżyserem VII epizodu Gwiezdnych Wojen, mimo, że propozycję podjęcia pracy nad filmem rozważali Christopher Nolan, Steven Spielberg, Matthew Vaughn i Ben Affleck, będzie twórca "Star Trek "- J.J. Abrams.
Star Wars, Ultimate stiker collection. / Fot. Ewa Naukowicz-Wójcik
Za scenariusz odpowiedzialny jest natomiast, kojarzony głównie z "Toy Story 3", Michael Arndt.

Nieco wcześniej, bo w październiku 2012 roku świat obiegła wiadomość, że Disney za kwotę ponad czterech miliardów dolarów zakupił amerykańską wytwórnię filmową "Lucasfilm", a tym samym wszystkie prawa do serii i ustalił datę premiery siódmej części "Gwiezdnych Wojen" na rok 2015.

Produkcji towarzyszyć ma szereg dodatków i atrakcji. Oprócz tradycyjnych gier, zabawek i innych gadżetów pojawić się mają też liczne atrakcje w parkach rozrywki itp. Będzie to pierwsza część nowej trylogii. Kolejne mają powstawać w odstępach, co 2-3 lata.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.