Facebook Google+ Twitter

Harrison Ford złamał kostkę. Uległ wypadkowi na planie "Gwiezdnych wojen"

Harrison Ford, wprost z planu zdjęciowego "Gwiezdnych wojen" trafił do szpitala. Podczas kręcenia zdjęć spadły na niego drzwi garażowe, opuszczane pneumatycznie. Aktor ma złamaną kostkę.

 / Fot. Brian Barnard [see page for license], via Wikimedia Commons Jak podaje BBC.com, Harrison Ford miał zagrać scenę na pokładzie statku kosmicznego "Sokół Millenium", gdy runęły na niego ciężkie drzwi garażowe, opuszczane pneumatycznie. Aktor został opatrzony na planie, a następnie helikopterem medycznym przewieziony do szpitala w Oxfordzie, w związku z podejrzeniem stłuczenia klatki piersiowej i złamania kostki.

Lekarze potwierdzili pęknięcie kostki, ale na wszelki wypadek Ford pozostał w szpitalu na bardziej szczegółowe badania. Na razie nie wiadomo, kiedy wróci na plan. Na pewno zmianom będzie musiał ulec harmonogram jego pracy. Zapowiedziano też, że ponownie pod względem bezpieczeństwa sprawdzony zostanie hangar i plan zdjęciowy.

Producent filmu poinformował media, że zmianom nie ulegnie plan pracy pozostałych bohaterów.

Zdjęcia do nowej superprodukcji filmu z kultowej serii ruszyły w połowie maja. Oprócz Harrisona Forda, grają w nim Mark Hammill i Carrie Fisher, Lupita Nyong'o, John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson, and Max von Sydow.

Siódma część "Gwiezdnych Wojen" ma trafić do kin w grudniu 2015 roku.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.