Facebook Google+ Twitter

Harrison Ford został najlepiej opłacanym aktorem w Hollywood. Rola w "Gwiezdnych Wojnach" pomogła aktorowi (wideo)

Sukces filmu "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" przełożył się na zarobki Harrisona Forda. Został on najlepiej opłacanym aktorem Hollywood.

 / Fot. materiały prasoweHarrison Ford został najlepiej opłacanym aktorem w Hollywood. Zagrał w 41 filmach, które zarobiły łącznie 4,7 miliarda dolarów. Gwiazdor powrócił po latach do legendarnej roli Hana Solo w filmie „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy”. To z pewnością przyczyniło się do sukcesu finansowego Harrisona Forda. Według doniesień, dzięki tej roli mógł zarobić tym razem 20, a według niektórych źródeł nawet 34 mln dolarów. Sama produkcja "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" zarobiła już ponad miliard dolarów. Drugim najlepiej opłacanym aktorem jest Samuel L. Jackson, który zagrał w 68 produkcjach, przynosząc dochód wartości 4,6 miliarda dolarów.

Cover Video/x-news

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Filmy z Harrisonem Fordem szczególnie te z serii o przygodach Indiany Jonesa były kiedyś podporą tzw. Konforntacji Filmowych dorocznego przeglądu kinowego najlepszych filmow świata. Od "Gwiezdnych wojen" oraz filmów Spielberga zwl Bliskich spotkań trzeciego stopnia" amerykanskie kino odzyskałp prymat w swiecie dzieki temu że było jednocześnie artystyczne i komercyjne. I co ciekawe amerykanie ten efekt uzyskali transponując tradycyjne gatunki filmowe takie jak western, baśń, film kostiumowy w kosmos. Po 35 latach formuała tych filmów jakby się wyczerpała bo co wnoszą 7 czy 8 z serii Gwiezdnych wojen poza określoną suma pieniędzy i frajdy części fanów kinowych? Harrison Ford sttal się żywą legendą kina które na naszych oczach odchodzi wraz z jego pokoleniem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.