Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23886 miejsce

Harry Potter lepiej pasowałby do Hermiony niż Ron. Rowling: Zawiodłam

J.K.Rowling przyznała, że zawiodła czytelników zakończeniem sagi o Harrym Potterze. Autorka stwierdziła, że zdaje sobie sprawę, że oczekiwali, aby Harry związał się z Hermioną. "Wyboru dokonałam z osobitych powodów" - powiedziała.

Georges Biard [CC-BY-SA-3.0], via Wikimedia Commons By Joella Marano (Daniel Radcliffe) [CC-BY-SA-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons / Fot. Georges Biard [CC-BY-SA-3.0], via Wikimedia Commons, By Joella Marano (Daniel Radcliffe) [CC-BY-SA-2.0 (http://creativecommoMimo że saga o Harrym Potterze dobiegła końca, w fanach wciąż budzi emocje. J.K.Rowling zdaje sobie z tego sprawę, dlatego mimo pracy nad innymi książkami, chętnie opowiada o Harrym.

Teraz zabrała głos i wypowiedziała się ws. zakończenia cyklu przygód o małym czarodzieju. Autorka stwierdziła, że zdaje sobie sprawę, że fani mogą być niezadowoleni z sercowych wyborów bohaterów: Harry związał się z Ginny, a Hermiona z Ronem. Wielu czytelników było rozczarowanych takim zakończeniem, bowiem oczekiwali, że Harry zwiąże się z Hermioną.

"Przykro mi wobec fanów Harry'ego Pottera, którzy z tego powodu mogą czuć wściekłość i furię, ale z perspektywy czasu tym lepiej widać, że wyboru dokonałam z osobistych powodów, a nie dlatego, że związek Hermiony z Ronem uznałam za literacko bardziej wiarygodny" - przyznała J.K.Rowling.

Autorka stwierdziła, że już na początku pracy nad książką założyła, że Hermiona zwiąże się z Ronem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.