Facebook Google+ Twitter

Hasiok i Koniec Świata grają dla Pawła

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-10-28 21:02

Charytatywny koncert zespołów Koniec Świata, Hasiok, Dżentelmenels i The Coiots odbędzie się już 10 listopada w Gliwicach.

Plakat / Fot. Cała NaprzódJuż po raz trzeci w ramach Śląskiego Festiwalu Charytatywnego zbierane będą pieniądze na pomoc w rehabilitacji osób niepełnosprawnych. Tym razem celem jest wsparcie materialne Pawła Lewka, zmagającego się z chorobą Buergera. Artyści zagrają 10 listopada, tuż przed długim weekendem, w gliwickim Rock'a Clubie.

Paweł urodził się 17 czerwca 1978 roku. Mieszka w Katowicach. Od 6 lat walczy z chorobą Buergera, która polega na obumieraniu naczyń włosowatych, powodując martwicę tkanek. W przypadku Pawła choroba zaatakowała nogi. Do chwili obecnej przeszedł 6 amputacji. Choroba, mimo stosowania wielokrotnego leczenia szpitalnego, pozbawiła go obu nóg na wysokości podudzia. Obecnie porusza się na wózku inwalidzkim, czekając na możliwość zaprotezowania.

Aby pomóc Pawłowi, wystarczy dobrze bawić się na środowym koncercie. Bilety-cegiełki w cenie 15 zł (20 zł w dniu koncertu) można kupić w Gliwicach w klubie Rock'a (ul. Rynek 18), "Czas", ul. Zwycięstwa 1, w Zabrzu w 'Music Centrum' w budynku dworca PKP oraz w Katowicach w sklepie All przy ulicy Mickiewicza 14. Bilety można rezerwować również przez internet, pod adresem kontakt@calanaprzod.org.

Strona internetowa imprezy: http://imprezy.calanaprzod.org/Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.