Facebook Google+ Twitter

Hej, Woody Allen! Nakręć film w Toruniu

Woody Allen może nakręcić film w Toruniu. Ale tylko wtedy, gdy wesprzecie swoim mailem ciekawą akcję ekipy festiwalu filmowego Tofifest. Wystarczy wysłać maila na woody@tofifest.pl

Czy Woody Allen nakręci film w Toruniu? / Fot. kolaż: biuro TofifestNa ciekawy pomysł wpadła ekipa festiwalu filmowego Tofifest z Torunia. Chce zaprosić wraz z torunianami samego Woody Allena, by nakręcił swój najnowszy film w Toruniu!

Allen od kilku lat kręci filmy w różnych miastach. "Czas na to by zrobił film w Toruniu, bo to miasto klimatyczne i wymarzone dla filmowca. Dlatego Tofifest rozkręca akcję pod nazwą 'Woody zrób film w Toruniu" - mówią organizatorzy.
Pomysł jest prosty - jeżeli ktoś chce przyłączyć się do akcji i walki o to by Allen nakręcił film w Toruniu - może wysłać maila z listem do Woody'ego Allena na adres woody@tofifest.pl. 15 września kończy się zbieranie maili i wszystkie - zgrane na nośnik cyfrowy - zostaną wysłane do samego Allena. Co ważne - najfajniejsze listy do Woodego biuro Tofifest nagrodzi płytami DVD.

Allena nie trzeba przedstawiać nikomu. Ostatnio mistrz kręci filmy w różnych miastach. Był Paryż, był Rzym, na ekrany kin wchodzi „Blue Jasmine" z San Francisco, a zaraz ruszają zdjęcia w Sztokholmie.

"Trzeba wierzyć, że siła naszej grupowej prośby go przekona. A jak już przyjedzie do Torunia, to pomożemy mu stworzyć najlepszy plan filmowy w historii" - zapewniają organizatorzy akcji.

Warto poprzeć, czemu Toruń nie miałby być kolejnym "allenowskim miastem"?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Oczywiście życzę powodzenia Toruniowi. Byłoby super. Ale może przy okazji przypomnę tylko, że wspomniane miasta europejskie dokładały do produkcji tych filmów w granicach 15 - 20 mln euro. Może reżyser choć raz zrezygnuje z tego wkładu, bo inaczej żadnego polskiego miasta nie byłoby stać na taki wydatek.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.