Facebook Google+ Twitter

Hellgate: London - fantastyczny świat w nowej grze video

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-01-12 22:31

Electronic Arts wraz z NAMCO BANDAI Games America Inc. ogłosiły wspólnie, że fabularna gry akcji Hellgate: London trafi do sklepów latem 2007 roku.

Screen

– Usilnie pracujemy nad tym, by Hellgate: London była grą możliwie jak najlepszą. – powiedział Bill Roper, dyrektor naczelny Flagship Studios na konferencji prasowej zorganizowanej przez Electronic Arts. – Oczekiwania wobec tego tytułu są ogromne i z niecierpliwością czekamy na premierę, która będzie ogólnoświatowym wydarzeniem.– dodaje na zakończenie.

Hellgate: London to pierwsza gra debiutującego zespołu Flagship Studios. Zapowiedziany w 2004 roku tytuł zdążył już przyciągnąć uwagę branży. Produkcja pojawiła się bowiem na okładkach ponad 30 magazynów i zdobyła wiele prestiżowych nominacji i nagród. Hellgate: London to fabularna gra akcji, oferująca niesamowitą grywalność oraz dynamicznie generowane poziomy, przedmioty, wrogów i zdarzenia. Gracz tworzy bohatera, wykonuje zadania i walczy z niezliczonymi zastępami demonów, zdobywając punkty doświadczenia oraz nowe umiejętności. Rozbudowany system czarów i talentów, a także opcja zmiany wyglądu postaci oraz ogromna ilość losowo generowanych przedmiotów, mają sprawić, że gracze na całym świecie nie odejdą przez długie godziny od ekranów swoich monitorów.  

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.