Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5897 miejsce

Hello Taylor na akustycznej trasie po Polsce (wideo)

Zdobywający coraz większą popularność w naszym kraju amerykański wokalista, kompozytor i multiinstrumentalista Hello Taylor wystąpi w lipcu na pięciu akustycznych koncertach w naszym kraju. Dziś odbyła się premiera nowego teledysku artysty.

 / Fot. materiały prasoweKoncerty odbędą się w następujących miejscach:

14.07. Wrocław - Guitar Max Pub
15.07. Katowice - Panorama
21.07. Kraków - Pauza In Garden
22.07. Łódź - New York
23.07. Warszawa - Precedens


Sprzedaż biletów ruszy 10 czerwca.Hello Taylor to solowy projekt Taylora Hooda, pochodzącego z Kalifornii multiinstrumentalisty, wokalisty i kompozytora. Zaczął on grać na pianinie i gitarze już w wieku 4 lat. Stanął na czele grupy Crown Jewel Defense, która została okrzyknięta mianem „Hottest Guitar Bands of the Year 2012” przez Total Guitar Magazine i otwierała koncerty amerykańskiej formacji All Time Low. Dzięki przyjaźni Taylora z Justinem Hawkinsem, Crown Jewel Defense zagrało dwa tournée u boku słynnego The Darkness.

Pod koniec 2014 roku Taylor zawiesił działalność Crown Jewel Defense i zaczął pracę nad nowym projektem muzycznym Hello Taylor. W międzyczasie brał udział w komponowaniu utworów dla finalistów programu Amercian Idol. Hello Taylor ma już na koncie kilkanaście piosenek, które są publikowane na oficjalnym profilu FB artysty w każdy pierwszy piątek miesiąca - od marca 2016 roku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.