Facebook Google+ Twitter

Hello Taylor prezentuje nowy teledysk i przyjedzie do Polski

Amerykański wokalista, kompozytor i multiinstrumentalista Hello Taylor wystąpi w Polsce u boku brytyjskiej grupy ROOM 94. Możemy też obejrzeć jego nowy klip do kompozycji „Prisoner of Love”.

 / Fot. materiały prasoweHello Taylor to solowy projekt Hooda Taylora, pochodzącego z Kalifornii multiinstrumentalisty, wokalisty i kompozytora. Zaczął on grać na pianinie i gitarze już w wieku 4 lat. Stanął na czele grupy Crown Jewel Defense, która została okrzyknięta mianem „Hottest Guitar Bands of the Year 2012” przez Total Guitar Magazine i otwierała koncerty amerykańskiej formacji All Time Low. Dzięki przyjaźni Taylora z Justinem Hawkinsem Crown Jewel Defense zagrało dwa tournée u boku The Darkness.

Pod koniec 2014 roku Taylor zawiesił działalność Crown Jewel Defense i zaczął pracę nad nowym projektem muzycznym Hello Taylor. W międzyczasie brał udział w komponowaniu utworów dla finalistów programu Amercian Idol. Hello Taylor ma już na koncie kilkanaście piosenek, które są publikowane na oficjalnym profilu FB artysty w każdy pierwszy piątek miesiąca - od marca 2016 roku.

Najnowsza propozycja Hello Taylor to kompozycja „Prisoner of Love”. Teledysk można obejrzeć pod tym linkiem:Hello Taylor przyjedzie w przyszłym tygodniu do Polski jako gość specjalny na trasie brytyjskiej grupy ROOM 94. Koncerty odbędą się:

20.04. Łódź, New York
21.04. Wrocław, Liverpool
22.04. Chorzów, Leśniczówka
23.04. Warszawa, Pogłos


Więcej informacji o trasie ROOM 94 I Hello Taylor na https://www.facebook.com/MonseArtMusic

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.