Facebook Google+ Twitter

Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia rusza 9 września. Poznaj uczestników

9 września startuje druga edycja programu "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". Zobacz, kto tym razem zawalczy o 100 tysięcy złotych i pracę w restauracji Wojciecha Modesta Amaro.

Monika Dąbrowska i Mariusz Ryjek, uczestnicy Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia / Fot. mat. prasoweW nowej edycji największego kulinarnego show w Polsce zobaczymy 16, a nie tak jak dotychczas 14 uczestników.

Wśród nich m.in. Piotr Ogiński - znany z pierwszej edycji programu "TOP Chef" vloger, który dał się we znaki zarówno uczestnikom, jak i jurorom wspomnianego programu. Razem z Piotrem w drużynie zobaczymy także Mariusza Adama Ryjka. Widzowie mogą go kojarzyć z programu "You Can Dance", w którym wystąpił jakiś czas temu. Sama Kinga Rusin rozpływała się wówczas nad jego... muskulaturą. - Masz bardzo fajne bicepsy - wyznała dziennikarka w szóstej edycji tanecznego show. O 100 tysięcy złotych oraz pracę w Atelier Amaro zawalczy także niedoszły ksiądz Waldemar Sieminiak oraz finalistka Miss Pomorza 2014 Paulina Kantak, która na co dzień jest właścicielką restauracji.

Dwoje z 16 uczestników widzowie poznają dopiero podczas emisji programu.

Zobacz też: Uczestnicy drugiej edycji Hell's Kitchen Piekielna Kuchnia (zdjęcia)

Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia - Drużyna Czerwona


Joanna Popko - Warszawa - 34 lata. Szczęśliwa żona i matka dwóch synów. Pracuje w rodzinnej firmie spedycyjnej. Jej największe pasje to gotowanie, jazda konna i fitness. Potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Zawsze uśmiechnięta, głośna i wszędzie jej pełno. Sprawia wrażenie twardej babki, ale w rzeczywistości jest bardzo wrażliwa. Udział w "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" traktuje jako życiową przygodę.

Karolina Rudolf - Opole - 22 lata. Mama 3-letniej Zuzi. Bardzo cicha i nieśmiała. Zawsze trzyma się na uboczu. Zamiast imprez woli czytać książki. Uwielbia spać. Panicznie boi się pająków. Jej uśmiech potrafi rozbroić nawet największego twardziela. Nigdy nie gotowała zawodowo.

Halina Miszewska - Pinczyn - 26 lat. Naprawdę ma na imię Bernadetta, ale woli kiedy mówi się do niej Halina. Na co dzień pracuje w hurtowni spożywczo-przemysłowej. Bardzo spokojna i ułożona. Nie daje się wyprowadzić z równowagi. Nie lubi intryg i obgadywania za plecami. Prowadzi zdrowy tryb życia. Z wykształcenia pedagog. Ma też licencjat z administracji publicznej. Zafascynowana Januszem Korczakiem. Samotna. Myśli o adopcji dziecka.

Monika Dąbrowska
- Szczytno - 26 lat. Od zawsze marzy o gotowaniu. Ze względu na tatuaże i kolczyki nie została przyjęta do szkoły gastronomicznej. Miłośniczka m.in. kitesurfungu, surfingu, snowboardu i siłowni. Od niedawna zafascynowana także crossfitem. Twardo stąpa po ziemi. Mimo, iż twierdzi, że daje się łatwo wyprowadzić z równowagi, dała się poznać jako jedna z najbardziej zrównoważonych osób w drugiej edycji "Hell's Kitchen". Potrafi rozwiązywać konflikty i nie boi się mówić prawdy prosto w oczy. Kocha spać, denerwuje ją zazdrość i zawiść. Marzy się jej sława i możliwość ugotowania zdekonstruowanej kiełbasy z cebulą szefowi Wojciechowi Modestwo Amaro.

Renata Marona - Zabierzów - 46 lat. Jest stomatologiem i vlogerką. Szczęśliwa żona i matka 15-letniego syna. Uprawia jogę i gra w tenisa. Niepoprawna optymistka. Przed laty wygrała walkę
z nowotworem. Jest systematyczna i bardzo dobrze zorganizowana. Uwielbia piec ciasta. Ma lęk wysokości. Jest bardzo wrażliwa i czasem zdarza się jej popłakać. Jest niezwykle ciepła i przyjaźnie nastawiona do wszystkich.

Paulina Kantak - Słupsk - 24 lata. Finalistka Miss Pomorza 2014. Posiada wykształcenie hotelarsko-gastronomiczne i studiuje na czwartym roku prawa. Od trzech lat jest właścicielką restauracji, którą zrewolucjonizowała Magda Gessler. Twierdzi, że w kuchni potrafi zrobić wszystko. W pracy zimna i zawodowa. Kiedy trzeba, potrafi krzyknąć. Marzy o własnym programie kulinarnym.

Anna Pastuszka - Częstochowa - 22 lata. Blogerka kulinarna. Matka 2-letniego synka. Odstresowuje ją pieczenie ciast. Jest bardzo pewna siebie. Lubi rządzić. Ma niewyparzony język. Często konfliktuje się z innymi. Bardzo dobrze radzi sobie w kuchni. Typ wojowniczki. Od trzech lat bezrobotna. Wierzy, że dzięki programowi jej życie zmieni się na lepsze.

Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia - Drużyna Niebieska


Waldemar Sieminiak - Poznań - 42 lat. Z wykształcenia jest kucharzem. Po szkole poszedł do zakonu, w którym spędził półtora roku. Od szczęściu lat jest pracownikiem agencji ochrony. W programie szybko zdobył przydomek Steven Seagal. Marzy o byciu sławnym i pracy w profesjonalnej kuchni. Uważa też, że ma zadatki na aktora. Spokojny, stara się trzymać na uboczu. Boi się pająków. Lubi majsterkować i ma cztery koty.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.