Facebook Google+ Twitter

Henryk Kasperczak zastąpi Leo Beenhakkera?

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-07-01 07:21

Wydział Szkolenia PZPN, któremu przewodniczy Jerzy Engel, planuje zmusić Leo Beenhakkera do podania się do dymisji - dowiedział się dziennik "Polska".

Polscy trenerzy są niezadowoleni z pracy trenera reprezentacji Polski. Były selekcjoner Antoni Piechniczek uważa, że Beenhakker popełnił szkolne błędy w przygotowaniu drużyny na Euro.

Jutro trener przyjedzie do Polski i ma przedstawić raport z Euro 2008. Jeżeli tego nie zrobi, Holender nie wywiąże się z obowiązków i będzie to podstawa do zerwania kontraktu. Innym pretekstem będzie niewystarczające wyjaśnienie w raporcie przyczyn porażki i nieprzyznanie się do winy za klęskę na Euro.

Z informacji dziennika "Polska" wynika, że jest kandydat na miejsce Beenhakkera - Henryk Kasperczak. Już pod koniec 2002 roku, gdy z prowadzenia kadry zrezygnował Zbigniew Boniek, władze PZPN zastanawiały się nad powierzeniem mu tej funkcji. Nazwisko Kasperczaka było także wymieniane po mistrzostwach świata w 2006 r.
Więcej na ten temat w dzienniku "Polska".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

szukanie pretekstów... "nieprzyznanie się do winy za klęskę na Euro" - przecie już wziął odpowiedzialność za porażkę. Głupi będą jak go zwolnią.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.