Facebook Google+ Twitter

"Hey, Paul" - Koncert Paula McCartneya w Warszawie. Zdjęcia

Nad Stadionem Narodowym zachodziło słońce, gdy fani Paula McCartneya zaczęli zajmować miejsca w oczekiwaniu na wielkie wydarzenie. Fotorelacja z koncertu 22 czerwca 2013 r.

1 z 23 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Stadion Narodowy.Fot.Barbara Figurniak
Stadion Narodowy.
Fot.Barbara Figurniak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

I ja dziękuje za zainteresowanie:) To było wielkie wydarzenie muzyczne w Polsce. Pierwszy koncert, który odbył się w naszym kraju, a dał go artysta kochany i ceniony na całym świecie! Relacja tego WYDARZENIA była niemal obowiązkiem !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Barbaro wspaniała relacja! Dziękuję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo dziękuję Pani Bogumiło. Cieszę się, że ta relacja oddała faktyczny przebieg koncertu, serdeczny kontakt artysty z publicznością i objęła atmosferę panującą na całym stadionie. Mimo późnej pory ludzie chcieli tam jeszcze pozostać, ale niestety musieliśmy się rozstać i rzeczywiście "już iść" - jak mówił Paul:) Ten koncert był naprawdę wyjątkowy !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Barbaro, nie boi się Pani wyzwań fotograficznych. Logiczny układ zdjęć oddaje atmosferę koncertu. To jest niezwykle ważne, by pokazać atmosferę, która towarzyszy tego typu wydarzeniom. Brawo za tę relację fotograficzną - duże wyzwanie dla każdego fotoreportera.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szanowny Panie Tomaszu, moim zdaniem Paul czuł się jak u siebie w domu, dzięki temu, że publiczność była cudowna.
Wspaniała była również organizacja koncertu. Napływająca fala ludzi, która widoczna jest na zdjęciu, wbrew pozorom, bardzo szybko znalazła się na swoich miejscach. Organizacja była na najwyższym poziomie. Nie było żadnych problemów z wejściem. Początkowo sama byłam przerażona ilością ludzi, ale okazało się, że w ciągu ok.10 min. znalazłam swoje miejsce. Chciałabym przy tej okazji pochwalić wszystkie służby porządkowe i policję. Po koncercie kierowali nas sprawnie do podstawionych autobusów i chętnie udzielali pomocy ludziom spoza Warszawy. DZIĘKUJĘ WARSZAWIE !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Isabello, dziękuję i cieszy mnie, że mogłam podzielić się emocjami z koncertu z innymi , którzy z różnych przyczyn nie mogli się tam znaleźć. Serdecznie pozdrawiam Pania z Krakowa!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Barbaro, dziękuję za zdjęcia z koncertu, dzięki którym mogłem odczuć i wyobrazić sobie atmosferę tego wydarzenia ! Ze zdjęć widać, że Paul poczuł się u nas jak u siebie. A jak wyglądała organizacja występu ? Pytam, ponieważ przeczytałem wcześniej na W24 w jednym z artykułów o chaosie organizacyjnym wydarzenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wspaniale oddana atmosfera koncertu. Dziękuję za umożliwienie "bycia tam" wirtualnie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polecam Adblock Plus - i już nie skacze u mnie od ilu to? Od dwóch miesięcy ? ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szanowni Państwo dziękuję za miłe komentarze i za cierpliwość do tych podskoków :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.