Facebook Google+ Twitter

Hey w Stodole!

11 grudnia w Warszawie w ramach trasy promującej album "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!" wystąpi zespół Hey.

 / Fot. ANDRZEJ GRYGIEL /PAPDziewiąty album zespołu ukazał się 23 października 2009 roku. Znajdziemy na nim 10 utworów z muzyką skomponowaną przez cały zespół oraz z charakterystycznymi tekstami wokalistki zespołu Katarzyny Nosowskiej. Część instrumentalna albumu została zarejestrowana w miasteczku westernowym Sarnowej Górze, a wokale w studio Fonoplastykon we Wrocławiu. Longplay dostał się na pierwsze miejsce notowania OLiS i uzyskał status platynowej płyty. Pierwszym singlem z albumu jest "Kto tam? Kto jest w środku?".

Wcześniej Hey nagrał osiem albumów studyjnych oraz trzy koncertowe. Zespół jest również laureatem licznych nagród. Do tych najważniejszych można zaliczyć 8 Fryderyków oraz "Złoty Bączek" otrzymany na Przystanku Woodstock za najlepszy koncert na festiwalu w 2004 roku czy tytuł "Najlepszy Rockowy Album Roku" na gali "Eska Music Awards" w 2007 roku.

Hey obecnie tworzą: wokalistka Katarzyna Nosowska, gitarzyści Paweł Krawczyk i Marcin Żabiełowicz , basista Jacek Chrzanowski oraz perkusista Robert Ligiewicz. Skład na koncertach wspomagany jest grającym na instrumentach klawiszowych Krzysztofem Zalewskim.

Wszyscy chętni 11 grudnia w Stodole mogą się meldować od godziny 18.30. Sam koncert zacznie się o godzinie 19.30. Ceny biletów kształtują się następująco: 40 zł - studencki, 42 zł - normalny, 48 zł - w dniu koncertu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.