Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10430 miejsce

Hinduska przeżyła atak lamparta. Zabiła zwierzę sierpem

Kobieta walczyła z dzikim zwierzęciem przez pół godziny, broniąc się przed jego atakami za pomocą łopaty i sierpa. Po zdarzeniu, mimo licznych ran i upływu krwi, dotarła do oddalonej o prawie kilometr wioski, skąd zabrano ją do szpitala.

 / Fot. By Steve Garvie from Dunfermline, Fife, Scotland (Leopard) [CC-BY-SA-2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia CommonsDo zdarzenia doszło trzy dni temu, w okolicy wioski Sem Nauti w Indyjskim stanie Uttarakhand na północy kraju. Ofiarą była miejscowa kobieta, 56 letnia Kamla Devi, wdowa i matka jedynego dziecka. Do napaści doszło kiedy wracała z nad kanału, niosąc wodę na swoje pole. Ciało zwierzęcia, które wychynęło z buszu, znaleziono później niedaleko wioski.

Pomimo znacznej utraty krwi, licznych, głębokich cięć, złamań i pęknięć, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo i powoli dochodzi do siebie. Jej wyczyń zadziwił opiekujących się nią lekarzy, którzy nie spodziewali się żeby ktoś mógł przeżyć takie spotkanie.

Jak powiedziała sama poszkodowana, zebrała odwagę by odpowiedzieć na atak bestii, obiecując sobie, że to nie będzie jej ostatni dzień. Potwierdziła także, że zabiła wielkiego kota sierpem, po długotrwałej walce, w której ten wielokrotnie rzucał się na nią.

Lamparty zamieszkują całe Indie, ale ich siedliska są mocno rozproszone i co więcej, wciąż wypierane w skutek działalności człowieka, co zmusza je częstokroć do wchodzenia na zamieszkałe przez nas tereny i doprowadza do takich wypadków, tym razem na nieszczęście zwierzęcia.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Kobieta przeżyła atak lamparta; w przeciwieństwie do kobiet, które atakowane są skutecznie w tym kraju przez gwałcicieli.
Będzie tez zapewne mniej skancerowana, niż te oblane kwasem przez wszelką obyczajową , bezkarną swołocz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

U nas dostałaby jeszcze w szpitalu wezwanie na komisariat w sprawie zabicia przedstawiciela chronionego gatunku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.