Facebook Google+ Twitter

Hip Hop? Videoclip Dance, a może Wacking? Taniec w Łodzi

Wraz z rozpoczęciem się nowego roku szkolnego, swoją działalność wznawiają również szkoły tańca, które coraz częściej wypełniają czas wolny młodzieży w dużych miastach. Którą szkołę tańca i jaką technikę wybrać?

Dzień Otwarty z Tańcem w Łodzi / Fot. Arkadiusz MichalakNa te pytania można znaleźć odpowiedź uczestnicząc w dniach otwartych - m.in. w Szkole Tańca Urban Dance Zone w Łodzi, gdzie w miniony weekend spotkało się kilkuset fascynatów tańca.

Dzień Otwarty z Tańcem w Łodzi. Wacking. / Fot. Arkadiusz MichalakIdea takich dni jest bardzo prosta - cały dzień nauki tańca dla każdego i to zupełnie bezpłatnie. Kilka czy kilkanaście zajęć tanecznych, każde trwające nie więcej niż godzina. Zajęcia dla zupełnie początkujących jak i doświadczonych tancerzy.

Dzień Otwarty z Tańcem w Łodzi. New Age. / Fot. Arkadiusz MichalakW ubiegłą sobotę w Łodzi można było spróbować technik skierowanych głównie dla młodzieży - streetowych i scenicznych. Na parkiecie królował Hip Hop, VideoClip Dance, Lirycal Hip Hop, New Age, House, Wacking, Reggaeton, Modern Jazz i Taniec Współczesny. Mimo tak obco brzmiących nazw, młodzież z powodzeniem rozpoznaje poszczególne style, gdyż na codzień można je zobaczyć na większości teledysków muzycznych.

Dzień Otwarty z Tańcem w Łodzi. Taniec Współczesny. / Fot. Arkadiusz Michalak
Rozpoznawani są również instruktorzy - Maks Hać czy też Kamil Rybiński, którzy z powodzeniem brali udział w programach telewizyjnych "You Can Dance", czy też "Po prostu Bitwa YCD". Było więc wszystko - najnowsze techniki, doświadczeni instruktorzy, a co najważniejsze zadowolona młodzież, która trzeba chwalić za chęć zrobienia czegoś więcej w życiu niż tylko siedzenie przed telewizorem.

Organizatorem Dnia Otwartego Street & Stage w Łodzi, była Szkoła Tańca Łódź - Urban Dance Zone.
Dzień Otwarty z Tańcem w Łodzi. Reggaeton. / Fot. Arkadiusz Michalak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.