Facebook Google+ Twitter

Hipodrom nie tylko dla jeźdźców

Parkur - czy wiesz co to jest? Dowiedzieli się tego uczestnicy CSIO*** podczas Międzynarodowych Zawodów w Skokach na Hipodromie w Spocie.

zawody w skokach CSIO*** / Fot. martyna misiewiczOrganizatorzy zawodów jak co roku zadbali o uczestników nie związanych ze światem hippiki. Przygotowano liczne pokazy jeździeckie, stoiska gastronomiczne oraz park rozrywki dla dzieci. - Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w grze miejskiej „Złota Podkówka” – zachęcała Natalia, jedna z organizatorek – celem gry jest zapoznanie się z terenem Hipodromu. Uczestnicy muszą dotrzeć do 10 punktów gdzie czekają na nich zagadki do rozwiązania.

Do Sopotu przyjechało aż 260 koni w tym 160 zagranicznych. Uczestnicy mogli podziwiać ich zmagania na specjalnych trybunach. Dodatkowo przygotowano
na tą okazję słowniczek. Dzięki niemu widzowie rozumieli zasady i przebieg poszczególnych konkursów.

- Jestem na zawodach co roku z moją wnuczką – mówi Pani Halina z Sopotu. Cieszę się, że ja jako zwykły widz mogę miło spędzić czas na tego typu imprezie. Oczywiście chwilę oglądałyśmy skoki ale wnuczka większość czasu spędziła w wesołym miasteczku.

Widzowie dzielili się na miłośników koni i poszukiwaczy wrażeń. Mateusz, mały uczestnik festynu odważył się po raz pierwszy przejechać na kucyku. Czy dobrze się bawił? – Na pewno, proszę zobaczyć na jego uśmiech – podkreślała mama Mateusza. Może i mój syn będzie jeździł konno tak jak jego tata biorący udział w zawodach.

Dodatkową atrakcją były pokazy psów ratowniczych z Gdańskiego OSP. Organizatorzy zapraszają również na wyścigi chartów w tą niedzielę, które będą zakończeniem Międzynarodowych Zawodów w Skokach CSIO*** w Sopocie.
Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.