Facebook Google+ Twitter

Hipokryzja lewicy w sprawie śmierci małej Madzi

Często słyszymy z ust lewicowych myślicieli, że detektyw Rutkowski jest nieprzyzwoity, ponieważ wykorzystuje tragedię rodziców małej Madzi do własnych celów. Tym samym ludziom jednocześnie nie przeszkadza, używać tej sprawy do ataków na kościół.

 / Fot. w24Kazimiera Szczuka jest zniesmaczona, tym, że z tragedii małej Madzi i ich rodziców, robi się serial medialny. Swoje oburzenie w tej sprawie wyraziła podczas rozmowy z detektywem Rutkowskim u Tomasza Lisa.

Ciekawe, że nie przeszkadza pani Kazi, to, że jej koleżanki-feministki wykorzystują tą sprawę do zmasowanego ataku na Kościół. Z ich wypowiedzi wynika, że matka Madzi jest ofiarą patriarchalnego systemu, w którym promuje się maryjny stereotyp macierzyństwa. Ich argumentację można sprowadzić do dobrze znanego nam wniosku; gdyby je usunęła, to by nie było tragedii.

Dość powiedzieć, ze na ostatniej "Manifie", postulaty feministek dotyczyły w głównej mierze atakowania kościoła; walka o prawa kobiet zeszła na dalszy plan. Był tam też redaktor Blumsztajn, który niósł transparent z napisem "pie....., nie rodzę".

Jak widać, media salonu ochoczo wspierają feminizm, ale i tam zdarzają się szumy komunikacyjne. Nieuważnie wylansowano tam osobę o nieodpowiednich poglądach; gdyby nie one, to Danuta Wałęsa stałaby się następczynią Jolanty Kwaśniewskiej. Niestety, żona przywódcy największego Polaka III RP ma zaściankowe poglądy i atakuje nieodpowiedzialnie feministki: "Nie korzystaj z zabiegu aborcji, urodź te dziecko, i wtedy je zabij" - mówi do nich.

Źródło: Uwarzam Rze, nr 14

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

puchacz
 • puchacz
 • 06.04.2012 08:37

opinia publiczna jest zainteresowana czy wymiar sprawiedliwoci da sobie rade z ta sprawa..na razie idzie mu ciężko... ale informacji przybywa... paniczna ucieczka przed wriografem to cenna i istotna informacja dla sledczych i ukierunkowanie śledztwa!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Piotr B
 • Piotr B
 • 05.04.2012 00:51

Czy nikt nie ma wrażenia, że ten temat jest sztucznie rozdmuchiwany ?
Takie rzeczy zawsze się zdarzały (niestety), ale tylko ze sprawy Madzi robi się telenowelę.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek Balicki
 • Marek Balicki
 • 04.04.2012 20:06

Mendy III RP robią to co im wygodne - nie ma to nic wspólnego z moralnością !

Komentarz został ukrytyrozwiń
erk
 • erk
 • 04.04.2012 19:45

Rutkowski,Szczuka,feministki,lewica,prawica...a dziecko nie żyje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anatol
 • Anatol
 • 04.04.2012 18:58

@ad rem- gdzie ty widzisz wpływy PiS?

Komentarz został ukrytyrozwiń
mikołajek
 • mikołajek
 • 04.04.2012 17:36

Polecam ostatni numer Uważam Rze. Sporo tam bardzo ciekawych artykułów.
Szczególnie warto przeczytać te dotyczące badań jakie słynni naukowcy będący z przekonania oraz wyboru osobami niewierzącymi i aktywnymi agnostykami przeprowadzili w sprawie "pamiątek" po Jezusie Chrystusie. Ku ich zdumieniu wyniki badań potwierdziły autentyczność tych "pamiątek"!Szok ! Ja protestuję !.
A może to wszystko sprawka jakichś mend z Uważam Rze co to tylko kompilują bzdety zasłyszane w ośrodkach kościelno-masońskich ?. A o takowych ośrodkach coraz jest głośniej - patrz ostatnie wydanie nowego tygodnika pod redakcją naczelną Jerzego Urbana a zatytułowanego "Loch Nes". Ci co w to uwierzą rozgłaszają takie newsy raz w lewo a raz w prawo . I komu tu można wierzyć ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad Rem
 • ad Rem
 • 04.04.2012 16:10

hi hi hi .....już na takie bzdety pisowskie tylko cię stać ? Uważam rze , to pisowska tuba niezdolna do tolerancji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.