Facebook Google+ Twitter

"Histeria", "Bóg zemsty", "Kac Wawa". Zobacz premiery tego weekendu

Przedstawiamy opisy filmów, które od dziś można zobaczyć na srebrnym ekranie. Mamy nadzieję, że pomogą przy ewentualnym dylemacie: „który seans wybrać”?

 / Fot. plakatJeżeli ktoś ma ochotę zobaczyć polską wersję amerykańskiego hitu „Kac Vegas” od dziś możesz udać się do kina na „Kac Wawa”. Film przedstawia historię wieczoru kawalerskiego, podczas którego sprawy wymykają się spod kontroli. Podobno wydarzenia opisane w filmie miały miejsce naprawdę i zostały spisane długo zanim powstał słynny „The Hangover”. Na ekranie zobaczymy Borysa Szyca, Sonię Bohosiewicz, Romę Gąsiorowską, Antoniego Pawlickiego, Michała Milewicza, Agnieszkę Włodarczyk, Aleksandrę Nieśpielak, Tomasza Karolaka, Michała Koterskiego. Reżyseria: Łukasz Karwowski.

 / Fot. plakatWidzom o mocnych nerwach może przypadnie do gustu najnowszy film Rogera Donaldsona, twórcy "Angielskiej roboty", pt. „Bóg Zemsty” ("Seeking Justice"). Producenci obiecują kino pełne napięcia i zaskakujących zwrotów akcji. Jest także motyw zemsty. Gdy żona Willa - Laura zostaje brutalnie zgwałcona, ten decyduje się na skorzystanie z pomocy osób, które zajmują się wymierzaniem sprawiedliwości na własną rękę. Jednak w zamian Will też będzie musiał im coś ofiarować… W rolach głównych Nicolas Cage i January Jones. Poza tym: Guy Pearce, Harold Perrineau, Marcus Lyle Brown, Mikki Val, Cullen Moss.

 / Fot. plakatWielbiciele horrorów mogą udać się na „Kobietę w czerni”. W roli głównej Daniel Radcliffe. Wciela się on w postać młodego notariusza, Artura Kippa, który ma uporządkować sprawy spadkowe zmarłej właścicielki domu na Węgorzowych Moczarach. Napotyka jednak na opór okolicznych mieszkańców. Gdy Kipps udaje się do przeklętej posiadłości jest nieświadomy, że przekraczając próg domu uwikła się w bardzo nieciekawą historię. Występują: Ciarán Hinds, Janet McTeer, Mary Stockley, Lucy May Barker, Sidney Johnson, Alisa Khazanova, David Burke, Shaun Dooley. Reżyseria: James Watkins.

 / Fot. plakat„Histeria. Romantyczna historia wibratora” to komedia wyreżyserowana przez Tanyę Wexler. Jest to lekka i przyjemna historia doktora Mortimera Granville’a (Hugh Dancy), który wymyślił pierwszy na świecie elektro-mechaniczny wibrator. Akcja filmu rozgrywa się w 1880 roku w Londynie. Wyżej wspomniany lekarz rozpoczyna pracę u doktora Roberta Dalrymple (Jonathan Pryce), który leczy „masażem ręcznym” znerwicowane kobiety. Nowy, młody lekarz szybko zdobywa uznanie wśród pacjentek. Zapada jednak na bolesne skurcze rąk, przez co musi zaprzestać praktyki. Na szczęście jego przyjaciel Edmund St. John-Smythe (Rupert Everett) pokazuje mu plany nowej, elektrycznej miotełki. Granvill wpada na zaskakujący pomysł.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.