Facebook Google+ Twitter

Histeria lekarzy inspirowana przez PiS?

Waldemar Kuczyński zasugerował, że histeria lekarzy i ich protesty mogą mieć związek z działaniem sił, którym zależy na destabilizacji i chaosie w polskim państwie.

Kuczyński w programie "Polityka przy kawie" stwierdził, że wokół zamieszania z listą leków refundowanych oraz protestu lekarzy jest wiele sił, którym zależy na wywołaniu "bajzlu politycznego". Kuczyński powiedział w tym kontekście o części sceny politycznej, która ma w tym interes polityczny: "Zależy im, żeby było jak najgłośniej i jak najbardziej źle wokół tej sprawy" - wyjaśnił.

Kuczyński zareagował tak na słowa prowadzącej program Małgorzaty Serafin, która nazwała sytuację wokół służby zdrowia "wielkim problemem w nowym roku" i przypomniała słowa premiera Tuska o wyciąganiu konsekwencji w stosunku do niepokornych lekarzy.

"Jak widać oprócz złowrogich sił mamy dobrych publicystów, którzy dają rządowi jak zawsze trochę czasu" - podsumował wywód Bronisław Wildstein.




Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

edwin
  • edwin
  • 03.01.2012 21:26

@ad rem dziś 18:39
Tak - popełniłem nieścisłość. Mea culpa ! Śmiem twierdzić, że zasiada w którymś z kręgów doradczych prezydenta. /obecnego/
Dziękuję za zwrócenie mi uwagi. Pozdrawiam !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Irena K
  • Irena K
  • 03.01.2012 21:10

Waldemar Kuczyński to obłąkany facet - pseudo ekonomista ,należał kiedyś do nieboszczki UNII Wolności.

Dziś wspiera Unię Wolności bis, czyli Platformę. Ci ludzie którzy byli w Unii, dziś znowu są w Platformie i wykańczają dalej nasz biedny kraj!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jurek Malicki
  • Jurek Malicki
  • 03.01.2012 21:05

Służba Zdrowia ,to syf kiła i niedługo mogiła. Pod rządami Platformy przyjdzie nam zrobić zbiorowe harakiri ,by uratować Tuska i NFZ!

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
  • f
  • 03.01.2012 20:20

Wszystko jest super,leki są,recepty są minister jest i o co chodzi ? Premier jest zadowolony i tylko ten PIS bruździ.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Karzeł
  • Karzeł
  • 03.01.2012 18:55

O, pan Kuczyński wykrył pełzającą kontrrewolucję??Skąd tyle podejrzliwości ,insynuacji i nieufności u tego człowieka?

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad rem
  • ad rem
  • 03.01.2012 18:44

Pan Kuczyński jest niezależnym komentatorem sceny politycznej z okolic Jeziorka Czerniakowskiego [ i podkreśla , emerytowany wolny strzelec. A że jest rozsądny to święta prawda.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ad rem
  • ad rem
  • 03.01.2012 18:39

@ edwin , Pan Kuczyński nie jest doradcą Prezydenta , coś pan pomylił . Był w rządzie Tadeusza Mazowieckiego .

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 03.01.2012 18:14

no i znaleziono winnych zamieszania.Oczywiście w PISie.To już zaczyna przypominać historię jak z Bareji.Zaczyna się kolejna nagonka.Tym razem na lekarzy.Wcześniej PIS ponoć podżegał kibiców.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edwin
  • edwin
  • 03.01.2012 17:31

@Marek Chorążkiewicz [wtorek 11:09]
Mimo że wielokrotnie optowałem za panem, wbrew wielu opiniom, tym razem - chyba pan grubo "przestrzelił"!
Zdumiewa mnie pańska wypowiedź, albowiem wynika z niej kompletna nieznajomość W. Kuczyńskiego - jego wielu opinii jako doradcy (pożal się Boże) Prezydenta, oraz wypowiedzi na różnych forach. Moim zdaniem, Kuczyński stał się jedynym obiektywnie postrzegającym rzeczywistość, człowiekiem w otoczeniu Komorowskiego. Jeśli idzie o rzeczywistość, mam przekonanie że po /cyt. pana/"Zaczynam coraz bardziej wierzyć w mądrość starego komucha, który mi kiedyś powiedział..." nabraniu głębokiej wiary w tę wypowiedź - stracił pan całkowicie kontakt właśnie z rzeczywistością. A szkoda.

Komentarz został ukrytyrozwiń
erk
  • erk
  • 03.01.2012 14:56

A po co PiS?Wystarczy K.Bukiel.