Facebook Google+ Twitter

Historia jednej fotografii... Wspomnienie?

Na kliszy fotograficznej utrwalamy chwile - ułamki sekund naszego życia. Z każdą z tych chwil wiąże się pewna historia. Czasem bardziej ciekawa, a czasem mniej. Gdy przeglądam stare zdjęcia często powracają wspomnienia.

Pamiętam dobrze ten dzień - tymi słowami rozpoczynał się pierwszy tekst z cyklu "Historia jednej fotografii". Część z Was podjęło wyzwanie i opowiedziało nam jednozdjęciowe historie. Czas je przypomnieć:

Wspomnienie majowego weekendu w Międzyzdrojach. / Fot. Tomasz SierpińskiMarka Bonarskiego zaintrygowała wiejska codzienność. Na plażę we Vlissingen zapraszał już w maju Bartłomiej Graczak.

Problemy z inspiracją miewają nie tylko artyści. W kominach odnalazł ją Sławomir Żylak. Krzyż, który zniknął, zaciekawił natomiast Beatę Biały.

Innych inspirowała wyobraźnia. Łukasz Zawadzki z dreszczem wspomina pewną tajemniczą dłoń, a Klaudyna Gąsior opowiedziała o swojej oazie spokoju. Pewnego psa i jego okno na świat, wspominał również Tomasz Mazur.

Wakacje się kończą. Po letnich przygodach zostanie sporo wspomnień. Może podzielisz się nimi? Przypominam zasadę cyklu: zdjęcie i Twoja opowieść. Nie zapomnij o tagu "Historia jednej fotografii"!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Tomku, raz jeszcze plus za inicjatywę oraz za przypomnienie dotychczasowych materiałów w jednym miejscu. Pracuję nad swoim tekstem do cyklu, już niedługo... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czekamy na następne opowieści :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.