Facebook Google+ Twitter

Historia - na bank! Jeszcze 2 dni w Łodzi!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-02-25 12:17

Już ponad dwustu uczniów łódzkich szkół odbyło fascynującą, multimedialną wędrówkę po dziejach gospodarczych Polski. Spotkania z historią organizowane w ramach wystawy "Tradycja i Nowoczesność. 1919 - 2009" potrwają do 26 lutego.

Uczniowie, którzy wezmą udział w spotkaniu "Wiedza na bank - oszczędzanie kiedyś i dziś", dzięki multimedialnym narzędziom zastosowanym do jej stworzenia, odbędą pasjonującą i kształcącą podróż w czasie. Od Polski międzywojennej, poprzez II wojnę światową, następnie PRL, aż do współczesności - wystawa pozwoli uczniom poznać historię największego banku w Polsce, a co za tym idzie, również dzieje polskiej gospodarki.

Na ciekawy spacer po historii zaprasza 1 Oddział PKO Banku Polskiego w Łodzi, gdzie mieści się wystawa "Tradycja i Nowoczesność. 1919 - 2009". Spotkania przeznaczone są dla uczniów klas V-VI szkół podstawowych i I-II gimnazjów.

Program wycieczki obejmuje dziewięćdziesiąt lat historii PKO Banku Polskiego i polskiej bankowości. Uczniowie sami będą mogli porównać metody oszczędzania, które stosowane były w poprzednich dekadach z wykorzystywanymi współcześnie, ale także brać udział w atrakcyjnych konkursach. Spotkania zakończą praktyczne wskazówki i porady, jak zarządzać osobistymi finansami.

Udział w spotkaniach "Wiedza na bank - oszczędzanie kiedyś i dziś" jest nieodpłatny. Zajęcia organizowane będą do 26 lutego, w dni robocze w godzinach 9 - 15. Warunkiem udziału jest wcześniejsze zgłoszenie szkoły. Grupa uczniów powinna liczyć do 20 osób. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej wystawy: www.90lat.pkobp.pl

Więcej informacji o projekcie udziela:
Anna Popińska, anna.popinska@thinkglobal.pl, 663 00 33 66

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.