Facebook Google+ Twitter

Historia Nataschy Kampusch po polsku

Nakładem katowickiego wydawnictwa Sonia Draga ukazała się właśnie po polsku książka o Nataschy Kampusch, Austriaczce porwanej i więzionej ponad osiem lat w piwnicy niedaleko Wiednia.

 / Fot. okładka książkiJak donosi strona internetowego sklepu Merlin.pl, nakładem katowickiego wydawnictwa Sonia Draga, ukazała się właśnie po polsku książka o Nataschy Kampusch, Austriaczce porwanej i więzionej ponad osiem lat w piwnicy niedaleko Wiednia. Jej tytuł to "Dziewczynka z piwnicy. Szokująca historia Nataschy Kampusch".

Natascha Kampusch jako dziesięcioletnia dziewczynka została w 1998 roku porwana w Wiedniu. Po ośmiu latach niewoli w piwnicy Wolfganga Priklopila, 23 sierpnia 2006 roku udało jej się uciec.

Książka "Girl In The Cellar. The Natascha Kampusch Story" pióra dziennikarzy Allana Halla i Michaela Leidiga ukazała się pod koniec ubiegłego roku w Wielkiej Brytanii. Dopiero od kilku dni można ją kupić w każdym większym internetowym sklepie w Polsce. Przekładu na język polski dokonał Cezary Murawski, znany chociażby z tłumaczenia na polski książki Steve'a Berry'ego "Bursztynowa Komnata".

"Dziewczynka z piwnicy" to opis historii Kampusch nie tylko od czasu jej porwania do słynnej ucieczki, bo dzięki obszernym wywiadom z jej bliskimi możemy poznać wczesną młodość bohaterki i dalsze jej losy już po odzyskaniu wolności.

W wymienionym sklepie książka kosztuje 25,5 złotych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

No nie wiem, wszak cena nie jest niska.
Bardziej reklama Nataschy Kampusch...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Reklama Merlina?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.