Facebook Google+ Twitter

Historia Nataschy Kampusch po polsku

Nakładem katowickiego wydawnictwa Sonia Draga ukazała się właśnie po polsku książka o Nataschy Kampusch, Austriaczce porwanej i więzionej ponad osiem lat w piwnicy niedaleko Wiednia.

 / Fot. okładka książkiJak donosi strona internetowego sklepu Merlin.pl, nakładem katowickiego wydawnictwa Sonia Draga, ukazała się właśnie po polsku książka o Nataschy Kampusch, Austriaczce porwanej i więzionej ponad osiem lat w piwnicy niedaleko Wiednia. Jej tytuł to "Dziewczynka z piwnicy. Szokująca historia Nataschy Kampusch".

Natascha Kampusch jako dziesięcioletnia dziewczynka została w 1998 roku porwana w Wiedniu. Po ośmiu latach niewoli w piwnicy Wolfganga Priklopila, 23 sierpnia 2006 roku udało jej się uciec.

Książka "Girl In The Cellar. The Natascha Kampusch Story" pióra dziennikarzy Allana Halla i Michaela Leidiga ukazała się pod koniec ubiegłego roku w Wielkiej Brytanii. Dopiero od kilku dni można ją kupić w każdym większym internetowym sklepie w Polsce. Przekładu na język polski dokonał Cezary Murawski, znany chociażby z tłumaczenia na polski książki Steve'a Berry'ego "Bursztynowa Komnata".

"Dziewczynka z piwnicy" to opis historii Kampusch nie tylko od czasu jej porwania do słynnej ucieczki, bo dzięki obszernym wywiadom z jej bliskimi możemy poznać wczesną młodość bohaterki i dalsze jej losy już po odzyskaniu wolności.

W wymienionym sklepie książka kosztuje 25,5 złotych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

No nie wiem, wszak cena nie jest niska.
Bardziej reklama Nataschy Kampusch...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Reklama Merlina?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.